„Skandal i zdrada” – skomentowała Krystyna Pawłowicz orędzie Tomasza Grodzkiego. Hejt na prawicy

„Skandal i zdrada” – skomentowała Krystyna Pawłowicz orędzie Tomasza Grodzkiego. Hejt na prawicy

Krystyna Pawłowicz pała oburzeniem na wygłoszone wczoraj wieczorem orędzie Marszałka Senatu: „Skandal zdrady Rzeczpospolitej przy wykorzystaniu telewizji publicznej po godz. 20.00 przez lekarza z Senatu!!!

 

Przy czym nie wiemy, co konkretnie było zdradą. Najprawdopodobniej to, że Marszałkowi w ogóle udostępniono czas antenowy. Według niej utrzymywana z pieniędzy podatników telewizja służyć ma tylko propagandzie jednej partii. Skandaliczne jest z całą pewnością nazwanie czwartej osoby w państwie „Lekarzem z Senatu”.

Skandalicznych zachowań  prawicy wobec orędzia Marszałka Grodzkiego jest zresztą więcej. „Brakuje mi słów, aby skomentować jego wystąpienie. Targowica w najczystszej postaci. Miałem wrażenie, że nie mówi tego Polski (pisownia oryginalna) polityk, a zagraniczny i jedynie tłumaczenie jest Polskie. Hańba, Panie Marszałku” – skomentował poseł PiS Kazimierz Smoliński.

 

Podobnie jak uchwała, (wystąpienie Grodzkiego – red.) było skandaliczne, bo sprzeczne ze stanowiskiem negocjacyjnym polskiego rządu. Przecież to premier z szefem MSZ prowadzi politykę zagraniczną” – zwraca uwagę wicemarszałek Senatu, Marek Pęk z PiS.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Falę hejtu ze strony prawicy można by skwitować po PiSowsku: „Słychać wycie? Znakomicie!”, gdyby nie fakt, że w niektórych komentarzach pojawiają się oskarżenia o branie łapówek („Koperciaż” – czytamy komentarz na Facebooku, tutaj zacytowany w pisowni oryginalnej). Najgorsza zaś jest nieświadomość, że telewizja, którą przywłaszczyła sobie partia rządząca, opłacana przez nas wszystkich, powinna służyć także wszystkim i obiektywnie prezentować różne stanowiska.

Marszałek Grodzki swoim wystąpieniem musiał bardzo popsuć szyki PiS-owi.

/ep/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
28 listopada 2020 11:54

Nie zwracajcie uwagi na „krychę”. To dziecko resortowe komucha z krwi i kości, wydala z otworu gębowego powietrze zatrute fekaliami. To juz choroba, ktorą nie da się zatrzymac. Ona postepuje ciagle na przód i robi spustoszenia prawej półkul mózgowej . Tam jiest juz wszystko wypłaszczone tak jak u Pinokia chłopca drewnianego. Msciwość, zazdrość, głupota, chamstwo przebija z kazdego słowa , ktore uchodzi z paszczy tej nieszczęśliwej baby. zamilcz niegodna kumoszko. Ona sie dyskfalifikuje jako ta, ktora zasiada w politycznym gremium tzw. sądzie mgr przyłębskiej. To taki sam nieuk prawny jak ta „piękna żarłoczka inaczej”

Elzbieta
Elzbieta
28 listopada 2020 13:11
Reply to  Zbigniew

Ale to nie tylko ona jedna. Proszę zajrzeć do Przeglądu prasy prawicowej, tam jest więcej przykładów i to z pogranicza karalnych pomówień.

HerodAntypis
HerodAntypis
28 listopada 2020 12:17

Ja nie rozumiem dlaczego wszyscy kojarzą te śnięte oburzenie pisowców z marszałkiem Grodzkim. Przecież marszałek i lekarz z Senatu to wyeksmitowany z willi karczewski a „koperciaż” to nikt inny jak suski.
Pomimo przeszukania całej Polski nie znaleziono ani jednego słupa wreczajacego kopertę panu Grodzkiemu, a karczewskiemu udowodniono ponad 400tys. nielegalnej kasy. Tzn był taki, co mówił, że dał panu Grodzkiemu łapówkę, ale on się na pieniądzach nie znał, wymienił taką kwotę, że uliczny grajek by się uśmiał.

Elzbieta
Elzbieta
28 listopada 2020 13:12
Reply to  HerodAntypis

Brawo!

Leszek
Leszek
28 listopada 2020 12:53

Pani Pawłowicz w charakterystyczny sposób pokazała, że jest sobą. Musiała przedtem coś zjeść. Snickersa ?

daroo
daroo
28 listopada 2020 13:56
Reply to  Leszek

Ee tam sałatka lepsza 🙂

Obserwator
Obserwator
28 listopada 2020 13:10

Bardzo dobrze, marszałek Senatu powinien co tydzień uświadamiać widzów tvpis o stanie naszej praworządności i sytuacji w gospodarce- mamy dość zakłamanej tzw. telewizji publicznej robiącej wodę z mózgu wyznawcom kaczyńskiego i zakłamanego morawieckiego z jego kamratami.

Zgredzinka
Zgredzinka
29 listopada 2020 00:47
Reply to  Obserwator

Myślisz, że ta tłuszcza ogarnia rzeczywistość?
Przecież dla niej TK to abstrakcja, dupy ruszyli dopiero jak władza zamachnęła się na ich … inwentarz. To zrozumieli.
Co tam trójpodział władzy, niezależne sądownictwo, apolityczny aparat administracji państwowej i takie tam pierduty.
Ci ludzie nareszcie mają medium które rozumieją. Tam gadają po ichniejszrmu.
Żadne mądre orędzia tego nie zmienią.
Nawet gdyby były wygłaszane co tydzień.

Jantar
Jantar
28 listopada 2020 16:03

Pawłowicz skomentowała orędzie marszałka Senatu. A przepraszam bardzo, kto dał jej prawo do takiego komentarza? Jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na tym stanowisku MA BYĆ APOLITYCZNA. Więc droga Krysiu, „morda w kubeł”, bo właśnie pokazałaś, że jesteś stronnicza i popierasz jedną stronę polityczną. Nie pierwszy raz zresztą, ale wcześniej nie byłaś sędzią TK.

I właśnie dlatego sędziowie wszystkich sądów muszą być apolityczni, żeby strony miały równe szanse w każdym procesie. To jest podstawa praworządności. A Kaczyńskiemu, Ziobrze i całej ferajnie marzy się wymiar sprawiedliwości, w którym sędziowie będą mieli legitymację partyjną PiS i wydadzą wyrok skazujący każdego, kto tylko krzywo na nich spojrzy.

Marek
Marek
29 listopada 2020 01:26
Reply to  Jantar

Bardzo dobre pytanie, a odpowiedź oczywista. Jakby w taki (czy jakikolwiek inny sposób) prawdziwy sędzia skomentował działanie władzy już miałby 4 dyscyplinarki za jakieś bzdury, i 7 dodatkowych opartych o sfałszowane dowody. A tej pisuarnej funkcjonariuszce nie grozi NIC. I jeszcze niejaki troll zbyszek w innym temacie będzie sugerował, że w przyszłości też nie będzie można jej (i innym pisuarom)postawić żadnych zarzutów.

Andrzej
Andrzej
28 listopada 2020 16:32

Należy czytać(słuchać)ze zrozumieniem.Orędzie miało dwóch adresatów:wypisdalać, o rozwagę oraz widzów kurwizji celem ich poinformowania o tym co nam ***** *** szykuje.I to ostatnie przesłanie tak wkur..ło sza.rańczę pisbolszewii obawiającą się,że coś może do elektoratu dotrzeć.

Dron
Dron
28 listopada 2020 18:16

Opinią pseudo sędzi pseudo trybunału (nawet nie wypada użyć określenia konstytucyjnego, ponieważ z Konstytucją niewiele ma wspólnego) w ogóle bym się nie przejmował. Poza tym, na miejscu Radzika (o nim nawet sędzia nie napiszę) sprawdziłbym czy ta wypowiedź licuje ze stanowiskiem, która ta pani zajmuje.

Maria
Maria
28 listopada 2020 23:17

Zrozumiała chociaż ta pani co p. Marszałek Senatu powiedział?

Zgredzinka
Zgredzinka
29 listopada 2020 00:32

Słychać wycie …. znakomicie !!!
Nareszcie tłuszcza usłyszała nieco prawdy.
Oby dotarła do tych zaczadziałych łbów.

Maciek123454321
Maciek123454321
29 listopada 2020 10:28

A to to, to kto to?