„Strach się bać”. Kaczyński zapowiada piętnowanie złych elit

„Strach się bać”. Kaczyński zapowiada piętnowanie złych elit

Umiejętność „pracy pod presją czasu” to jedna z cech bardzo poszukiwanych w czasie rekrutacji nowych pracowników. Również z takim wyzwaniem musiał wczoraj zmierzyć się kandydat na „emerytowanego zbawcę narodu”.

 

„Mam mało czasu, bo jakiś heavy metal nas goni” – stwierdził zwykły poseł na wstępie spotkania, zorganizowanego w Energetycznym Centrum Kultury w Sosnowcu, gdzie wieczorem Jazz Klub Komin zaplanował występ zespołu heavymetalowego.

Być może to właśnie praca w stresie i presja czasu sprawiły, że „naczelnik” wzniósł się wczoraj na wyżyny kreatywności. Na pierwszy ogień oczywiście poszły elity. Prezes PiS był łaskaw stwierdzić, że „W niszczeniu polskiej reputacji brały udział polskie elity z poparciem władzy” ale na szczęście Nowa polska elita władzy nie pracuje już dla naszych wrogów. A ci, którzy pracują są napiętnowani i będą piętnowani dalej”. Nie wiadomo dokładnie co miał na myśli Kaczyński wypowiadając te słowa, ale wyobraźnia podsuwa najczarniejsze scenariusze wraz ze znakowaniem złych elit, na podobieństwo znakowania bydła gorącym żelazem, rodem z amerykańskich westernów.

 

Dalej już było z górki a prezes poruszył swój ulubiony wątek, czyli człowieka który „chciał być dużym misiem w Europie”. To właśnie przez ambicje Donalda Tuska cała zagraniczna polityka była podporządkowana przymilaniu się Unii Europejskiej, a żeby zachować symetrię, pokazywaliśmy miękkie podbrzusze jeszcze większemu misiowi na wschodzie.

No ale to już wszystko szczęśliwie przeminęło. Polska armia jest rozbudowywana, a jakby co to są jeszcze przecież w Polsce Amerykanie. Powstał terminal gazowy więc nie będziemy kupować ze Wschodu ropy i gazu po zawyżonych cenach, a jeśli już to po uczciwych… tak jak np. węgiel, który jak często słyszymy „jest gwarantem naszego bezpieczeństwa energetycznego”.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe stwierdzenia „bez kozery” możemy stwierdzić, że praca w stresie i pod presją czasu wzmaga kreatywność „naczelnika” i spełnia on wszelkie kryteria by zostać „emerytowanym zbawcą narodu”. Cbdu!

/as/

źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
kakaduKKEMarekBGmbleDyzio Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Słuchajcie, ja naprawdę jestem przerażony, co ten diabelski staruch szykuje. A ci wszyscy 500-plusowcy, którzy tak wielbią starucha, mają wszystko w dupie. W dodatku konus szykuje nam kryzys, jakiego nie pamiętamy od 1989 roku. Czy on, do cholery, nie może wreszcie wyleczyć się ze swoich kompleksów? Wylewa z siebie wszystko, co najbardziej obrzydliwe, a prostactwo go kocha. Hitlerek pieprzony. Wciąż apeluję do wszystkich rozsądnych ludzi – pozbądźmy się konusa. W niedzielę będzie ostatnia LEGALNA okazja, żeby posłać go do tej nory, z której wypełzł. Pamiętajmy, że dla niego oraz dla całego PiS-u to kwestia „być, albo nie być.” Przegrane wybory… Czytaj więcej »

Dyzio
Dyzio

w pełni Pana popieram

Obserwator
Obserwator

Jak można słuchać i czytać ten bełkot?

Pawel
Pawel

Trzeba słuchać niestety bo to pokazuje co będzie z Polską jak PiS wygra wybory i będzie dalej rządził. To są prawdopodobnie ostatnie demokratyczne wybory ( choć może na pewne korekty gdyby zabrakło kilkanastu posłów do samodzielnego rządzenia JK i ekipa są przygotowani ) więc teraz albo długo nic. Aczkolwiek być może lepiej by było gdyby oni wygrali bo za chwilę gospodarka się zawali i wtedy ci sami którzy teraz całują JK w rękę wywiozą go na taczce.

Jantar
Jantar

Niestety obawiam się, że niezależnie od wyniku tych wyborów PiS będzie dalej rządził. Mają przecież prezydenta, który podpisuje i stopuje wszystko, jak Kaczyński każe, więc wystarczy, że Kaczyński każe Dudzie nie powołać premiera z opozycji i już mamy nieuznany wynik wyborów, zamach stanu i dyktaturę PiS. Dlatego Kaczyński jest tak pewny, że dalej będzie rządził. Dlatego coraz bardziej zdarza mu się ujawniać swoje prawdziwe zamiary. Dlatego wszyscy PiS-owcy są tak butni i bezczelni. Doskonale też zdają sobie sprawę, że po zamachu stanu UE przynajmniej zawiesi nasze członkostwo, o ile nas nie wyrzuci. Ale to im wcale nie przeszkadza – wręcz… Czytaj więcej »

BGmble
BGmble

Jesli PiS wygra, to po wyborach nie bedzie mozna powiedziec „nie wiedzielismy”. Kaczynski i PiS wcale sie nie kryja, w ktorym kierunku ida i co nas czeka. :O(

Marek
Marek

Już jestem liberałem, lewakiem, wariatem i grzesznikiem to mogę być też piętnowany, i tak nie oddam głosu an PiS! A wszystko tylko dlatego że śmiem mieć inne zdanie niż „prezes PiS”. A kiedy powstaną „obozy reedukacyjne” ( wzorem tych w Chinach) dla opornych? A może od razy koncentracyjne?
Że też można bezkarnie takie brednie opowiadać w XXI w i rozwiniętym państwie w Europie?

KKE
KKE

Czy piętnowanie będzie gorącym żelazem, czy wystarczy humanitarniej, wypróbowana opaska z * i farba na oknie?

kakadu
kakadu

No to więc powiedzmy sobie szczerze…, dla kogo pracował przez 6 lat na stanowisku Króla Ewropy wasz elit, brunatny Donek TUsk. Noż chyba nie dla Polski i Polaków , skoro dostał od Niemców kilka haniebnych nagród za zasługi… dla Niemców. Gdyby pracował dla nas a nie dla naszego wroga, to zapewne załapałby się na Orła Białego, ale gdzież tam. on kocha i pracuje dla Niemiec!!! Za co niejaka pisarka Olga Tokarczuk, ostatnio dostała Nobla, jak nie za to, że doskonale pracuje w wklinowuje się w antypolska nagonkę na Polskę i Polaków. Następna ksiązka ma być podobno o tym, jak to… Czytaj więcej »