Szydło znowu nie została szefową komisji w PE – tym razem klęska jest jeszcze większa 19:34

Szydło w partyjnych kłopotach?

Była premier Beata Szydło po raz drugi nie została wybrana na stanowisko szefowej komisji zatrudnienia i spraw społecznych w Parlamencie Europejskim. Za jej kandydaturą opowiedziało się 19 europosłów, przeciw było 34 parlamentarzystów, dwóch wstrzymało się od głosu.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu kandydatura Szydło na to stanowisko przepadła stosunkiem głosów 21:27. Była premier i teraz, i wtedy była jedyną kandydatką.

Internauci na gorąco komentowali: – „21:27 a w rewanżu 19:34. W takich sytuacjach mówimy, że rewanż był nieudany. W tej sytuacji trzeba powiedzieć, że był totalnie zbędny”;

 

– „Ktoś „zdradził” Kaczora ??? Czyż nie „o tym” miał dogadywać się z „kimś ważnym” z Brukseli”; – „Beata coraz bardziej lubi crash testy”; – „Dwa razy sama ze sobą przegrać. Podwójne kwiaty dla mistrzyni proszę”; – „A gdzie Piotrowicz z reasumpcją? Tam to nie działa? Smuteczek”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
WaldemarRomanMariolajanMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Grzegorz

Znokałtowana!

jan
jan

i to ty jesteś polak chyba ruski trol

Andrzej
Andrzej

Niech się odwoła do TSUE

Jantar
Jantar

Pięknie! Chyba szampana otworzę i wypiję za ten „sukces” Szydło 🙂

Rafał P
Rafał P

To może teraz zgłosi się na stanowisko „pani robiącej kawę”?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

O ja cięż… Na trzecie bęcki też pójdzie? Chociaż, jakie ma wyjście? Nadprezes każe, Bronia musi.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jacy oni są boleśnie przewidywalni! Zupełnie jak dzieci. Całkowicie niezrozumiały jest brak umiejętności wycofania się z jakichkolwiek wypowiedzi albo czynów. Dlatego tak łatwo i często wpadają na miny. Myślę też, że można ich stosunkowo łatwo wepchnąć w ślepy zaułek, z którego ktoś rozsądny szybko by się wycofał. Oni tego zupełnie zupełnie nie potrafią, czego przykład właśnie mamy. Każdy normalny człowiek z góry by założył, że nie ma możliwości, aby Szydło wygrała głosowanie, które już raz umoczyła. Że jest bez szans, dano jej dziś do zrozumienia jeszcze dobitniej. Zauważyłem jeszcze coś – oni nie znają trzech podstawowych słów, którymi często posługują… Czytaj więcej »

Mariola
Mariola

Obawiam się tylko, że beton będzie uważał świętą Becię za męczenniczkę i znowu zacznie się narracja antyeuropejska. Europa nie poznała się na Beci.

Roman
Roman

W Polsce g…. Zrobiła to na co liczyła. Chyba że tam chce auta rozbijac

Waldemar
Waldemar

Poza tym, ze w UE uznaje się orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego i je drukuje, raczej wybiera się ludzi kompetentnych. Kompetencja tej pani polega na wiernym wykonywaniu poleceń z Nowogrodzkiej, o której w Brukseli ani nikt nie słyszał, ani jej nie widział.