„To miało być orędzie, a było lokowanie produktu zwanego Andrzej”

Andrzej Duda w końcu zabrał głos ws. protestów. „Rozumiem kobiety”

3 minuty i 50 sekund – tyle trwało wieczorne wystąpienie Andrzeja Dudy, dla niepoznaki nazwane orędziem prezydenta. Znowu apelował o pozostanie w domach – „Przed nami decydujący czas. Zostańmy w domach. Nie ryzykujmy zdrowiem i życiem własnym oraz innych” – mówił Duda. Czy sam wreszcie się do tego zastosuje…

 

„To miało być orędzie, a było lokowanie produktu zwanego Andrzej”; – „Wystąpienia wysłuchałem cierpliwie do końca, bo ciekaw byłem konkretów, którymi w obliczu katastrofy podejmie prezydent mojego kraju. Jest na określenie tego wystąpienia jedno słowo HUCPA!!!”;

– „Było o tym, że naród przejął obowiązki państwa. Dzięki temu państwo mogło pomóc propagandowym mediom narodowym” – komentowali internauci.


Niektórzy kpili: – „To orędzie zmieniło Polskę – ludzie uwierzyli, że nie są sami. Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach milionów. Cały świat w bezruchu patrzył i podziwiał”; – „Ach, jaki jestem ładny”. Odcinek 10586”.

 

„A. Duda kolejny raz wykorzystał epidemię do wyborczej kampanii. Przy okazji fałszywie reklamował „tarczę” Morawieckiego, twierdząc, że przewiduje ona „setki” mld zł rządowego wsparcia. Andrzej Bezwstydny” – podsumował prof. Leszek Balcerowicz.

Dla porządku dodajmy, że Duda postanowił zwołać na poniedziałek posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, podczas której będzie omawiana rzeczona „tarcza antykryzysowa”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andy
Andy
21 marca 2020 07:34

Pajac.

wojtek
wojtek
21 marca 2020 08:11

A Czesi zamiast orędzia:

Dziś rano do Czech przyleciał kolejny transport z zakupionym sprzętem medycznym i ochronnym. Tym razem na pokładzie znalazło się ponad milion maseczek. Transport osobiście powitał premier Andrej Babis. Następnie sprzęt został zapakowany do ponad 20 ciężarówek. Wkrótce będzie rozwieziony po całym kraju.

W sobotę do Czech przyleci transport z kolejnym sprzętem medycznym zakupionym w Chinach. Będzie to kilka milionów maseczek, 120 tysięcy kombinezonów ochronnych, 80 tysięcy gogli ochronnych i 50 tysięcy testów. Materiał będzie ważył w sumie ponad 106 ton. Sprzęt zostanie przetransportowany do Czech ogromnym ukraińskim Antonowem.

W nocy ze środy na czwartek do Czech dotarło już 150 tysięcy szybkich testów zakupionych w Chinach.

Czesi w ostatnich dniach zwiększyli jeszcze zakupy. Łącznie jak podaje serwis lidovky.pl rząd wyda na to około pół miliarda polskich złotych.

Goool
Goool
21 marca 2020 08:46

Widzę, że szanowna redakcja kilka razy obejrzała orędzie, aby wybrać odpowiedni kadr. Szanuję. W końcu inwencja własna, a nie stockowe zdjęcie.

administrator
Editor
21 marca 2020 09:27
Reply to  Goool

Dziękujemy za uznanie, nam też się podoba 🙂

gboor
gboor
21 marca 2020 10:11
Reply to  Goool

On naprawdę tak wygląda. Nie trzeba nic kombinować.

daroo
daroo
21 marca 2020 10:50
Reply to  Goool

Nawet na „stockowych” zdjęciach ten osobnik wygląda groteskowo więc wcale nie trzeba się wysilać 😐

Chermes
Chermes
21 marca 2020 16:35
Reply to  Goool

Fakt. Fotka nie najlepsza. Ja osobiście wolę zdjęcie sprzed lat, gdy klęczy on na bruku a jakaś katolska szamanka wciera mu w czoło błogosławioną wydzielinę ze swego ciała. Można tę fotkę znaleźć w necie. 🙂

ged12
ged12
21 marca 2020 21:52
Reply to  Chermes

Eeeee tam wydziwiacie. On na każdym zdjęciu wygląda jak d…a.

Zwinka
Zwinka
21 marca 2020 11:45

W dodatku to lokowanie produktu zrobiono po partacku ( i to za nasze, w końcu duże, pieniądze ). Fatalne, . „wyżerające” kolor oświetlenie, bezlitośnie podkreślające pucołowatemu jego narastającą pucołowatość . Mniejsza o treść, bo o czym tu gadać, ale obrazek wyszedł z tego tandetny.

ewa
ewa
21 marca 2020 13:02

orędzia wygłaszał Prezydent Kwasniewski a to co prezentuje Duda to jakaś sieczka, z której nic nie wynika

Goool
Goool
21 marca 2020 16:29
Reply to  ewa

Tak. A jak nas godnie reprezentował. Szkoda tylko, że pod wpływem.

Chermes
Chermes
21 marca 2020 16:31

” w repertuarze Dudy znalazł się nowy gest…” No, nie. Naprawdę przyswoił sobie gest posłanki Lichockiej? 🙂

Rafal
Rafal
21 marca 2020 17:46

to jak mam siedziec w domu …to jak mam na te wybory isc? Poyebalo was?

Jacek
Jacek
21 marca 2020 18:54

Staram się nie uprzedzać do ludzkich ułomności, ale czy muszę to coś tolerować w mediach. Próbowałęm bez głosu – ale i tak prawie rzygnąłem. Nadal mówię do żony…. to się nie dzieje, …. to się nie może dziać w mojej Ojczyźnie.