To się Tarczyński popisał w arabskiej telewizji. „Nie chcemy, by muzułmanie i buddyści przejęli Polskę”

Tarczyński atakuje Michnika – „Reprezentant RP w Brukseli szczujący na tego, który przesiedział lata w komunistycznych kazamatach”

Dominik Tarczyński udzielił wywiadu telewizji Al – Dżazira i trzeba przyznać, że tej rozmowy na pewno do sukcesów zaliczyć nie można. Prowadzący spotkanie Mehdi Hassan był świetnie przygotowany i biedny Tarczyński wił się jak piskorz, pokazując, jaka jest ta dzisiejsza Polska.

 

Oczywiście, rozmowa dotyczyła polityki antyimigracyjnej i antyuchodźczej, które stały się symbolem Polski rządzonej przez PiS. Dla wielu to objaw rasizmu i islamofobii, choć według Tarczyńskiego to bzdura. Chodzi tylko o „bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek. Chodzi o nielegalnych imigrantów, którzy chcą przekroczyć naszą granicę”. Jednocześnie zwrócił on uwagę, że muzułmanie powinni być przyjmowani w państwach, opartych na islamie, ot chociażby w Arabii Saudyjskiej, Katarze, Libanie czy Turcji

Winę za całą tę sytuację, według Tarczyńskiego, ponosi Angela Merkel, od której zaczęło się to „szaleństwo”. Hassan przypomniał mu ostatnią decyzję TSUE, który uznał, że Polska złamała prawo, odmawiając przyjęcia uchodźców, ale jedyne, co Tarczyńskiemu wpadło do głowy, to stwierdzenie, że Polska nigdy nie miała swoich kolonii, więc nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sytuację w Syrii i Iraku. Dlaczego więc narzuca nam się przyjmowanie imigrantów? Tarczyński przypomniał, że dla nas, Polaków najważniejszą wartością jest chrześcijaństwo i dlatego jesteśmy przeciwni szariatowi w Europie. Rzucił też propozycję, by wysłać uchodźców z Syrii do Mekki, gdzie stoi „sto tysięcy namiotów dla pielgrzymów, a które przez resztę roku są puste”.

 

Dziennikarz Al – Dżaziry usiłował pokazać Tarczyńskiemu, że terroryzm nie jest cecha charakterystyczny wyznawców islamu. Przypomniał, że burmistrzem Londynu jest muzułmanin i nie narzuca on szariatu mieszkańcom swojego miasta, że dla wielu Brytyjczyków Polacy to ci, którzy kradną, molestują kobiety i nie chcą się integrować, a wśród sprawców zamachów można zleźć sporo białych ekstremistów. Ten, w Nowej Zelandii miał wypisane na broni nazwisko jednego z polskich dowódców i datę bitwy pod Wiedniem.

Do Tarczyńskiego jednak żadne argumenty nie trafiały. Twardo obstawał przy tym, że większość terrorystów to muzułmanie a na zarzut, że polskie władze zachęcają do przemocy swoją retoryką, odpowiedział krótko, że „my nie strzelamy”.

Rozmowę z Hassanem, Tarczyński zakończył stwierdzeniem, że „nie chcemy, żeby Polska była przejęta przez muzułmanów, buddystów czy kogoś innego (…) Nikt nigdy nas nie zmusi, żebyśmy przyjmowali wielu muzułmanów, buddystów i niewierzących” i tyle w temacie.

Tamara Olszewska

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
11 listopada 2019 10:35

Co prawda wolałbym, aby W.Brytania pozostała w UE, skazując nas na Jenota, ale z drugiej strony pozbyć się Jenota z sejmu też byłoby miło.

Zbyszek
Zbyszek
11 listopada 2019 10:47

Twardy jest ten nasz wnuczek wyklęty, pryncypialny. Jezus nie miałby u niego żadnych szans na stały pobyt., czy kartę Polaka.

Zwinka
Zwinka
11 listopada 2019 11:09

Jak wiadomo, korporacje religijne nie znoszą konkurencji i tak też Polska przejęta przez krk broni swojego stanu posiadania z całą mocą pięści owiniętej różańcem. A tak przy okazji: Polska bardzo chciała mieć kolonie, tylko okazało się, że była na to za chuda w uszach.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
11 listopada 2019 12:09
Reply to  Zwinka

Przed 2 w.św. Polska chciała mieć Madagaskar ale coś nie wypaliło.

HerodAntypis
HerodAntypis
11 listopada 2019 23:35
Reply to  Wolnościowiec

Madagaskar to krzywy mit. Beniowski- nie do końca Polak był tam królem ale reprezentował Francję a nie Polskę. A było to jeszcze przed zaborami.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
11 listopada 2019 12:07

To że ktoś jest przeciwko islamowi mogę zrozumieć bo islam jest bardzo agresywną religią ale co on ma przeciwko buddystom i ateistom? Buddyzm nie jest agresywną religią a emigranci z krajów buddyjskich nie sprawiają problemów, natomiast jeśli chodzi o ateizm to Tarczyński jest chyba z tego rodzaju ludzi co sądzi że ateizm = komunizm i nienawiść do religii co jest oczywiście bzdurą. Ocenianie wszystkich ateistów na podstawie Lenina i Stalina to jak ocenianie wszystkich katolików na podstawie chorwackich ustaszy.

Chermes
Chermes
11 listopada 2019 16:59

I tak dobrze, iż ten głupek nie wypowiedział się, że dla wszystkich muzułmańskich uchodźców, którzy się do Polski wybiorą, znajdzie się miejsce w polskich obozach zagłady. Inna sprawa, że to by potencjalnych uchodźców do przyjazdu na naszą gościnną ziemię mocno zniechęciło.

Ryniah
Ryniah
12 listopada 2019 01:12
Reply to  Chermes

„Polskich obozach zaglady”???

AntyKaczor
AntyKaczor
11 listopada 2019 17:35

Kretyn Tarczyński wypłynął na stepy Akermanu.

Anda
Anda
12 listopada 2019 07:32

Największy szacunek posła Tarczyńskiego budzi słynny grecki filozowf Makutasposampas 🙂 Innych nie zna.