Tomasz Grodzki zarzuca „Gazecie Polskiej” insynuacje w sprawie rozbudowy szczecińskiego Galaxy

Zawiadomienie do prokuratury w sprawie nagonki TVP na prof. Grodzkiego

W odpowiedzi na zarzut „Gazety Polskiej” pod adresem nowego marszałka Senatu, iż wraz z innymi szczecińskimi radnymi PO zaakceptował rozbudowę centrum handlowego Galaxy – po rozmowach przedstawiciela inwestora z politykami Platformy w restauracji Sowa i Przyjaciele – Tomasz Grodzki stwierdził, iż jest to „klasyka insynuacji”.

 

Na antenie Polskiego Radia wyjaśniał: „Prawda jest dużo prostsza. Deweloper starał się o teren od 2007 roku. Przez 7 lat był przymuszany, żeby przygotować ładniejszy projekt architektoniczny. Jak to się udało, klub zgodził się na rozbudowę”.

Polityk podkreślił, że początkowe projekty zakładały wybudowanie „blaszanego” budynku, który – w jego opinii – nie był estetyczny. Dopiero po zmianie projekt zaakceptowano.

 

„To próba szkalowania mnie i insynuowania nieuczciwego tła decyzji radnych PO. Kategorycznie zaprzeczam tym insynuacjom. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Echo Investment to polska firma, znana od lat. Chodziło tylko o rozbudowę centrum” – oświadczył marszałek Senatu.

„Nie byliśmy przeciwko rozbudowie, tylko chcieliśmy jako radni mieć większy wpływ na to, jaki kształt będzie miało centrum” – powiedział Wirtualnej Polsce Tomasz Grodzki po publikacji „Gazety Polskiej”.

/p/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o