Tomasz Kaczmarek obciąża swoich byłych szefów: Kamińskiego i Wąsika – „Agent Tomek zaczął sypać”?

Mariusz Kamiński i prokuratura kontratakują ws. zeznań agenta Tomka

– „Moje notatki i zeznania są efektem nacisków ze strony moich byłych przełożonych Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Dawali mi sygnał, że w trakcie pracy mam formułować pewne zdarzenia, które się wydarzyły, w taki sposób, aby wskazywać, że właścicielami nieruchomości są państwo Kwaśniewscy” – powiedział w rozmowie z reporterami „Superwizjera” TVN Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.

 

Chodzi o śledztwo z 2007 r. w sprawie tzw. willi Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. – „Miałem wytworzyć przeświadczenie, że dom w Kazimierzu Dolnym do nich należy” – stwierdził agent Tomek. W ramach przeprowadzonej w 2009 r. prowokacji agent Tomek podszywał się pod kupca zainteresowanego nabyciem tej willi.

Byłej parze prezydenckiej niczego nie udowodniono. W 2010 roku śledztwo zostało umorzone, ale w 2016 r. je wznowiono. Przez cały ten czas ani Jolanta Kwaśniewska, ani Aleksander Kwaśniewski nie zostali przesłuchani w tej sprawie.

 

W reportażu „Spowiedź agenta Tomka” – którego całość zostanie wyemitowana w sobotę – Maciej Duda i Łukasz Ruciński odpowiedzą też na pytanie, czy przełożeni agenta Tomka  złamali prawo. A przypomnijmy, że obecnie Mariusz Kamiński to szef MSWiA i koordynator służb specjalnych, a Maciej Wąsik to jego zastępca.

„Agent Tomek zaczął sypać, jutro w Superwizjerze TVN wyjdzie skraweczek przestępczej skorupy tej hołoty, którą część Polaków ciężko ugodziła Ojczyznę, dopuszczając do władzy i to już na druga kadencję. Co się z Wami ludzie zrobiło, żeby wystawić kraj na taką plagę” – podsumował Waldemar Kuczyński.

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MarcjanMaciek123454321ZbyszekBartRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ewa
Ewa

Nie odróżniacie sugestii od nacisków. i robicie wielką sprawę.

Maciek123454321
Maciek123454321

Nieodparcie przypominają mi się „Dziady cz.III” i zaproszenie na bal u Nowosilcowa, które było rozkazem. Sugestia PiS jest ROZKAZEM. No tak, tylko „agent Tomek” się zbuntował. A przed nim pancerny Marian. Coraz więcej ludzi zaczyna „sypać” i otwiera się bezmiar tej kloaki, którą nazywa się dziś już wyłącznie w ironicznym kontekście „dobrą zmianą”. Na szczęście pisiory nie mają żadnych możliwości, aby „sypiących” uciszyć.

Rafał P
Rafał P

Już nie tylko agent Tomek zaczyna sypać. Sypać się zaczyna Pislandia, ale zanim się rozsypie, musi upłynąć trochę czasu. Nawet nie idzie o to, że Budyń może przegrać w nadchodzących wyborach. Istotny zwrot może nastąpić dopiero wtedy, gdy pisuarom naprawdę zabraknie kasy na „pińset plus” i trzynastki, bo ich tępi wyborcy nie głosują na nich dlatego, że podoba im się Kaczafi i jego świta, ale głosują na te w sumie nędzne piniondzory, których im się nie chce, czy nie opłaca zarobić.

Bart
Bart

Ten zniewieściały żigolo (odważny tylko wtedy, gdy pod bokiem ma umięśnionych kumpli, o czym można się było przekonać, gdy podrywał nieswoją żonę) niestety nie jest zbyt wiarygodny. Zwłaszcza dla zdewociałych i ogłupionych zwolenników PiS.

Zbyszek
Zbyszek

A co się kiedyś porobiło z tymi, którzy j popierali komunę. Axeczesniej zabijali żydów i kolaborowali z Niemcami? A jeszcze wcześniej ochoczo służyli zaborcom? Taka nacja.

Maciek123454321
Maciek123454321

Należysz do niej, pisi trollu. pamiętaj o tym. I pamiętaj, że ty też służysz…. na czterech łapkach.

Marcjan
Marcjan

Po małej Emi i Tomku oczekuję wysypu podobnych skruszonych.