Upadek flagowych programów Polskiego Radia

Jedynka i Trójka leci na łeb na szyję! Rekordowy spadek liczby słuchaczy

Bez większego ryzyka można stwierdzić, że Polskie Radio przeżywa obecnie jeden z najgorszych swoich etapów. Jedynka przoduje w spadkach słuchalności, a dorównuje jej tak bardzo do niedawna lubiana Trójka. Według raportu Wirtualnemedia.pl stacja uzyskała ostatnio najgorszy wynik od piętnastu lat.

W fali luty-kwiecień 2004 Trójka zanotowała niespełna 5 proc. udziału w czasie słuchania. Wyprzedziło ją radio RMF FM, Radio Zet…

Okazuje się, że na niewiele się zdały kadrowe roszady. Na początku sierpnia ub. r. rada nadzorcza Polskiego Radia zawiesiła w czynnościach PiSowskiego prezesa spółki Jacka Sobalę, a czasowo tę funkcję objął Andrzej Rogoyski, aż w końcu został na stałe.

Od końca stycznia Programem I PR kieruje Agnieszka Kamińska – dotychczas pełniąca funkcję zastępcy dyrektora Polskiego Radia 24. Poprzedni szef Jedynki Michał Mońko musiał być bardzo dobry, bo stał się doradcą zarządu Polskiego Radia.

I tak powolutku, pomalutku krok po kroku, publiczne rozgłośnie podzielą los innych przez lata świetnie prosperujących instytucji.

Jeszcze nie zapomnieliśmy o koniach z Janowa, a na dodatek jako żywo mamy przed oczami jacht „I love Poland” Polskiej Fundacji Narodowej, który uszkodzony utknął w amerykańskim porcie, a za ciężkie miliony miał promować nasz kraj.

/j/

Źródło: wirtualnemedia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Maciek123454321Lubomir Petrów PahutaPiJar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

Po prostu susza, która zniszczyła hodowlę koni arabskich, okazała się być znacznie dotkliwsza niż pierwotnie przypuszczano. Ale i tak wszystkiemu w ostatecznym rozrachunku winien jest Donald Tusk…

Lubomir Petrów Pahuta
Lubomir Petrów Pahuta

To już nie wina cyklistów, gejów i reptylian? 🙂

Maciek123454321
Maciek123454321

Czego się PiS nie dotknie, to spieprzy. Nawet kościół katolicki udaje im się skutecznie rozwalać.