W TVP Info znowu transmitowano mszę w rocznicę śmierci matki posła PiS Jarosława Kaczyńskiego

„I tak właśnie skończyło się rumakowanie Dudy”, czyli Jacek Kurski… doradcą Zarządu TVP

W telewizji, niegdyś zwanej publiczną, a dokładnie w jej programie „informacyjnym” transmitowano mszę w rocznicę śmierci matki Jarosława Kaczyńskiego. Nabożeństwo odbyło się w Starachowicach, skąd pochodziła Jadwiga Kaczyńska.

 

To nie pierwszy raz, kiedy widzowie tego kanału oglądali te uroczystości. W ubiegłym roku było identycznie. Wtedy nie dowiedzieliśmy się, ile na to wydano, bo „TVP nie chce podać kosztów transmisji mszy za Jadwigę Kaczyńską”. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że teraz też się tego nie dowiemy.

Wiadomo natomiast, co o tym sądzą internauci: – „Robienie takich transmisji w niby państwowej tv jest przejawem buty prezesa jedynie słusznej partii”; – „To powinien być dzień wolny od pracy”; – „Medialny spektakl dla jednego widza za nasze pieniądze. Budowanie kultu. Mit założycielski dynastii. O, sorry. O dynastii mowy być nie może. No chyba, że kota uwzględnimy”; – „Przypomina mi się scena z „Aviatora”, kiedy Hughes miał swoją własną telewizję i puszczali mu w niej to co chciał”.

 

„Pewnie na stronie PiS na Twitterze są zdjęcia… i niech ktoś mi powie, że te dwie wieże to nie miał być monument na cześć Jarosława i jego ogromnego ego. Gumkowanie historii, nazywanie ulic imieniem jego brata czy stawianie pomników ma poprawić humor jednego małego człowieka” – dodał kolejny internauta. I nie pomylił się, bo umieszczono tam wiele zdjęć z tych uroczystości.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
GrzegorzMariaAndrzejZgredzinkaRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Podejrzewam, że nawet mohery nie oglądały transmisji, bo strasznie to nudne.

Ryszard
Ryszard

No po to przecie kazał dać na Kurwizję 2 mld, żeby się takimi eventami zajmowała.

Ryszard
Ryszard

Tera wszystkie „szare posły” powinny skierować do Kurwizji zapytanie, czy jeśli ich rodziciel opuści ziemski padół, mogą liczyć na takie samo zaszczytne potraktowanie.

Zgredzinka
Zgredzinka

Widać i opatrzność nie może już znieść tej katolskiej hipokryzji, skoro za notoryczne wygniatanie posadzek w jej światyniach karze „zbawcę narodu” protezami kolan.

Andrzej
Andrzej

Zyjemy w KACZYMSTANIE

Maria
Maria

jeszcze parę latek i zostanie święta

Grzegorz
Grzegorz

Po prostu nie mieli czym zapchać ramówki.