Władze PKP Intercity chcą, by także ich pociągi omijały Kostrzyn podczas festiwalu Owsiaka?

Władze PKJeszcze sobie poczekamy na komfort jazdy polską koleją, ale ważne, że spółka PKP Polskie Linie Kolejowe jest z siebie zadowolonaP Intercity chcą, by także ich pociągi omijały Kostrzyn podczas festiwalu Owsiaka?

Pociągi PKP Intercity też będą omijały Kostrzyn nad Odrą, gdzie na początku sierpnia odbędzie się festiwal WOŚP? Tego można się spodziewać po lekturze maila, który publikuje portal oko.press.

Wynika z niego, że władze spółki przewidują wprowadzenie objazdów Kostrzyna w czasie, gdy odbywa się festiwal Owsiaka. Mail wysłał Janusz Małek – wicedyrektor Biura Rozwoju Oferty i Produktów PKP Intercity, który pisze, że w nawiązaniu do ustaleń ze spotkania z 6 czerwca, przesyła „wykaz zmian koniecznych do wprowadzenia dla pominięcia stacji Kostrzyn”. Prosi o „opracowanie przymiarek do podanych wyżej tras i przesłanie projektów zmienionych”.

Na wykazie, który publikuje oko.press, wymienionych jest 18 pociągów dalekobieżnych, które mają omijać Kostrzyn nad Odrą od 31 lipca do 4 sierpnia 2019 roku. Festiwal Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock) trwać będzie od 1 do 3 sierpnia. Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o decyzji spółki Przewozy Regionalne w artykule „Pierwszy raz od 25 lat nie będzie dodatkowych pociągów na letni festiwal WOŚP”.

bt

Źródło: oko.press.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
RYŚTusterJantarGrzegorzdaroo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Grzegorz

Prywatni przewoźnicy zarobią.

Alpha
Alpha

Zapytać Niemców i Czechów o pomoc w przewozie..Olać pislam

daroo
daroo

Nie kuś bo jeszcze tory mogą zwinąć żeby ktoś nie korzystał

Tuster
Tuster

Specjalnie wykoleja towarowy

Zwinka
Zwinka

Ach te metody…

Shaq
Shaq

Myślę, że pisiory, aby zaszkodzić Jerzemu Owsiakowi, gotowe są nawet doprowadzoć 1 lub 2 firmy państwowe do bankructwa.

daroo
daroo

Proponuję zwinąć asfalt wokół Kostrzyna bo go prywaciarze rozjeżdżą a piesi zadepczą na śmierć 🙁

Grzegorz
Grzegorz

Wraca stare… Czas wskrzesić podróżowanie auto-stopem. Ludzi dobrej woli jest więcej.

Jantar
Jantar

Czy to przypadkiem nie jest odbieranie wolności obywatelom? Polacy mają obowiązek jeździć tam, gdzie chce władza, a nie tam, gdzie chcą? Pytam, od kiedy tak jest? Sugeruję, żeby młodzi głosujący na PiS pomyśleli o tym przy urnie wyborczej… To dopiero początek ograniczeń swobód. Jeśli PiS utrzyma się przy władzy, wprowadzą kolejne ograniczenia. Są gotowi zwozić autokarami ludzi na organizowane modły i msze na stadionach, bo Polka musi być katolicka i musi to widzieć cały świat. A wszelkie koncerty organizowane przez ludzi, których władza chce tępić, będą nielegalne i za udział w nich będą aresztowania i więzienie.

RYŚ
RYŚ

KOCHANA MŁODZIEŻY ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY, PODZIĘKUJCIE PISOWI ZA TAKIE POSTĘPOWANIE.