Wykładowca z seminarium: „Wszyscy będą niepłodnymi erotomanami”

Wykładowca z seminarium: „Wszyscy będą niepłodnymi erotomanami”

Kuriozalnego w swej treści wywiadu udzielił Radiu Plus znany ponoć rekolekcjonista ksiądz Marek Dziewiecki. W programie Bilans Dnia dał upust poglądom na temat środowisk LGBT.

Ów utytułowany kapłan oraz wykładowca psychologii i pedagogiki w Seminarium Duchownym w Radomiu przekonywał, że celem działania stowarzyszeń lesbijek i homoseksualistów, biseksualnych, transseksualnych i plus, jest doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami.

Uważa, że „równie dobrze trzeba by promować obżarstwo, promować przestępczość – to też są przecież mniejszości – kryminalistów. (…) Trzeba by promować – to już jest gorzką ironią – morderców. Jak tolerancyjni, to tolerancyjni” – dowodził magister teologii KUL i doktor psychologii (Universita’ Salesiana, Rzym) Marek Dziewiecki.

Duchowny stwierdził, że związki homoseksualne to są związki skracające życie, powodujące dużo więcej chorób wenerycznych i promujące pedofilię. Wyraził przekonanie, że mówienie w szkole podstawowej czy w przedszkolu o homoseksualizmie i innych zaburzeniach, sprawi, że prawie każde dziecko uwierzy, że jest homoseksualistą.

Odwołując się do opinii Kościoła na temat homoseksualizmu Dziewiecki stwierdził: „człowieku, wchodzisz w taki styl życia, w którym jest dziesiątki razy większe prawdopodobieństwo chorób wenerycznych, gdzie jest kilkaset razy większy odsetek pedofilów, (…), gdzie jest więcej samobójstw, gdzie na przykład na liście wielokrotnych morderców w USA na pierwszych sześciu miejscach są geje”.

„To tylko w telenowelach geje wychodzą na takich grzecznych, kulturalnych, delikatnych. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie” – przekonywał duchowny. I stwierdził, że promowanie homoseksualizmu jest promowaniem cywilizacji śmierci. „Wszyscy będą niepłodnymi erotomanami” – podsumował Marek Dziewiecki członek Episkopatu Polski. Podkreślił, że jednym z jego stałych zajęć są spotkania w szkołach średnich i ze studentami, „w czasie których rozmawia z młodymi ludźmi o tym, jak wygrać życie i być szczęśliwym”.

/j/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AndaMaciek123454321LehoowiśniaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Warto wiedzieć, jak ten duchowny radzi sobie ze swoją płodnością.

smętek
smętek

Stosuje metody opanowane przez urzędników kk do perfekcji.

Maciek123454321
Maciek123454321

Może …….. się onanizuje?

Anda
Anda

Na razie nie znam osób, u których seksualne manie byłyby widoczne bardziej niż u księży.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

„Wszyscy będą niepłodnymi erotomanami” – wypisz wymaluj skutki celibatu. Sporej części rzuca się jeszcze na głowę.

Paragraf22
Paragraf22

Kompletny groch z kapustą. Erotoman gej, pedofil i może jeszcze ksiądz.

wiśnia
wiśnia

Przede wszystkim ksiądz

Obserwator
Obserwator

Kiedyś o takich mędrcach mówiono, że im sperma uderza na mózg.

Zbyszek
Zbyszek

Oto słowo Boże.

Lehoo
Lehoo

Brednie tego kieckuna tyle mają wspólnego ze Słowem Bożym, co krzesło elektryczne z fotelem w stylu Ludwika XIV

Maciek123454321
Maciek123454321

Z całego KK wylewa się coraz więcej gówna. Ta strupieszała i przegniła instytucja już za niedługo się zawali. Pozostanie garstka skretyniałych, biednych ludzi