„Zobaczymy, na ile Andrzejek powojuje”

Jeśli ktoś był ciekaw, co szef PiS sądzi o aspiracjach Andrzeja Dudy, to się dowiedział

Wiele wskazuje na to, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia ustawy o SN i KRS trafią na biurko prezydenta. W niesłychanym tempie posłowie PiS przepychają je przez parlament. Większość komentatorów zastanawia się, co z nimi zrobi Andrzej Duda.

Bój o kształt ustaw jeszcze się nie zakończył. – „To się jeszcze pozmienia” – powiedział „Faktowi” polityk z otoczenia prezydenta. Mimo uspokajających wypowiedzi m.in. Zofii Romaszewskiej, że przyjęte w Sejmie zmiany są do przyjęcia przez Dudę, informator „Faktu” twierdzi, że Pałac Prezydencki będzie chciał, aby PiS wycofało się z wielu poprawek. – „I władze PiS to wiedzą. Zobaczymy, na ile Andrzejek powojuje. To tak naprawdę początek negocjacji, a nie koniec” – mówi „Faktowi” ważny polityk PiS.

Gazeta sugeruje, że podpis Dudy pod ustawami o KRS i SN zależy od tego, czy Jarosław Kaczyński wyda Beacie Szydło polecenie zdymisjonowania nie tylko Antoniego Macierewicza, ale także Zbigniewa Ziobry. – „Nie odpuści” – mówi informator „Faktu” z Pałacu Prezydenckiego. Ponad naszymi głowami odbywa się zaiste żenujący spektakl…

bt

Źródło: fakt.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
WaldemarPlus ujemnyZgredzinkaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Cholera, i od takich nędzników zależy los Polski. Jedno mogę powiedzieć na 100% – pomników NIKT nie będzie im stawiał. To jest powiedziane bardzo delikatnie. Przy nich KAŻDY z poprzedników może być gigantem polskiej historii.

Zgredzinka
Zgredzinka

Nigdy Jaruś nie fiknie do Maciory, bo wie, że zostałby z niczym.
Prędzej doprowadzi do skrócenia kadencji Dudzie.

Plus ujemny
Plus ujemny

A tyle organizacji samorządowych wołało o przejrzyste konsultacje. Gdzie są teraz – gdzie jest Lewiatan, KIG, BCC. Siedzą cicho jak mysz pod miotła. A tak lubią stroić się w piórka odpowiedzialnych mężów stanu. Gdzie są panowie Mordasewicz, Arendarski , gdzie jest pani Bochniarz.

Waldemar
Waldemar

Akurat te wymienione przez pana organizacje jak do tej pory nie są znane z jakiejś szczególnej opozycyjności. I raczej bym na nie nie liczył. Mam wciąż w tyle głowy, że w 2015 roku Forum Ekonomiczne w Krynicy wybrało Kaczyńskiego na Człowieka Roku, a w 2017 – Beatę Szydło. Wiadomo – business as usual!