„Zwróćmy uwagę na zapobiegliwość prezydenta, który zanim powołał panią Mecenas na szefa swego sztabu podpisał ustawę kagańcową…”

„Chyba niedługo pewna mecenaska zniknie z pola widzenia opinii publicznej. Szkoda, tak fajnie jej szło”

Internet zalała fala komentarzy po informacji, że „Szefowa kampanii Dudy Turczynowicz-Kieryłło… pogryzła mieszkańca Milanówka”. – „Zwróćmy też uwagę na zapobiegliwość naszego prezydenta, który zanim powołał panią Mecenas na szefa swego sztabu podpisał ustawę kagańcową…” – ironicznie skonstatował Roman Giertych. Wcześniej napisał: – „Zapewniam Państwa, że zazwyczaj adwokaci nie gryzą, chyba że w przenośni”.

 

– „Poseł Kaczyński ma swojego bulteriera (Kurski), to prezydent ma być gorszy?”; – „Czekam kiedy na stronie CBA pojawi się informacja: CBA apeluje do osób, które zostały pogryzione przez panią Turczynowicz-Kieryłło w czasie roznoszenia przez wspomnianą ulotek. Prosimy o zgłaszanie się do szczecińskiej delegatury biura”;

– „Ona nie gryzie! Ona tylko odgarniała włosy z ręki tego Pana z Milanówka” – pisali internauci.

 

Część z nich komentowała też jeszcze jeden aspekt sprawy – do incydentu z kolportowaniem ulotek doszło podczas ciszy wyborczej. – „Szanowna Pani. Naruszyła Pani ciszę wyborczą. Nie chciała Pani ponosić konsekwencji popełnionego wykroczenia (art. 498 Kodeksu Wyborczego). Próbowała Pani uciekać. Gdy mieszkaniec Milanówka dokonał obywatelskiego zatrzymania, ugryzła go Pani aż do krwi. Czemu gryzie Pani ludzi?” – zapytał Turczynowicz-Kieryłło jeden z internautów.

Sama szefowa sztabu Dudy też odniosła się do sprawy, trzymając się wersji, że broniła swojego syna. – „Kto bierze w nocy na spacer dziecko, żeby jakby co przykryć łamanie ciszy wyborczej i wytłumaczyć rodzinnym spacerem…”; – „Wy też zawsze wychodzicie z dziećmi i psami na spacery po 1 w nocy podczas ciszy wyborczej?” – pytali  kolejni internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
FeministasmętekIrenaRafał PMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Teraz już wiem, skąd te wściekłe ataki Pana Prezydenta na oponentów. Po prostu nie zaszczepił się…

Rafał P
Rafał P

Kaganiec kagańcem, ale czy Duduś zaszczepił tę swoją bull terrierkę na wściekliznę?

Irena
Irena

Jej kaganiec nie przyslugiwal czy zabrakło ???

smętek
smętek

Szefowa sztabu to owoc takiego samego drzewa i ją ustawa kagańcowa nie rusza. Miejmy nadzieję, że nie będzie gryzła przeciwników.

Feminista
Feminista

W tej logice, kobieta ma prawo do obrony tylko wtedy gdy będzie bierną ofiarą przemocy.