Żyrandole u Kosiniaka Kamysza świecą podsłuchami

„Ustawka dla prezydenta"- Kosiniak-Kamysz o nominacji Pawłowicz i Piotrowicza do Trybunału

„Nie wiemy kto to zrobił. O informacji o znalezionych podsłuchach wiem bezpośrednio od Kosiniaka-Kamysza i Zgorzelskiego. To niesłychane i to skandal, że podsłuchuje się partię polityczną PSL”- powiedział  Michał Kamiński, poseł PSL-UED w rozmowie z „Super Ekspressem”.

Jak podaje dziennik w ostatnich dniach w głównej siedzibie ludowców w Warszawie odkryli je pracownicy profesjonalnej firmy, którzy sprawdzali budynek pod kątem potencjalnych urządzeń nagrywających.

Jedna z „pluskiew” miała się znajdować w gabinecie szefa partii, Władysława Kosiniaka-Kamysza, a druga – w gabinecie posła Piotra Zgorzelskiego. Każdą umieszczono w żyrandolu.

Obydwaj panowie na razie nie odnieśli się do sprawy ani nie potwierdzili doniesień. Nie wiadomo też, kto dokładnie mógł zostać nagrany w siedzibie PSL.

„SE”, powołując się na anonimowego informatora, twierdzi, że ludowcy już od pewnego czasu niepokoili sie, że siedziba partii może być podsłuchiwana i właśnie dlatego zdecydowali się na wynajęcie firmy sprawdzającej pomieszczenia. Gazeta podkreśla, że Władysław Kosiniak-Kamysz przyjmował w swoim gabinecie wielu ważnych gości nie tylko ze świata polityki.

/p/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Rafał P.smętekechZgredzinkaPiJar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Zbieranie haków na opozycję trwa, żeby wykorzystać je w kampanii. Nagrane rozmowy jeszcze trochę się zmontuje i zmanipuluje, a ciemny lud je kupi.

Zgredzinka
Zgredzinka

Czy pozostanie jeszcze ktoś, komu będzie można zaufać i na niego głosować?
Polityka to z zasady „brudna sprawa”, ale żeby zaraz …. mafia?

PiJar
PiJar

Zagadka dla dociekliwych: kto zainstalował podsłuchy w siedzibie PSL? a/ ABW (oczywiście w celu ochrony partii opozycyjnej); b/ CBA (dla zweryfikowania podejrzenia, że PSL chce wybudować konkurencyjne wieże, wyższe niż na 190 m); c/ rywale partyjni Kosiniaka-Kamysza (zbierają na niego haki, co jest dowodem, że opozycja w rozsypce); d/ Donald Tusk (boi się potencjalnego konkurenta w wyborach prezydenckich); e/ krasnoludki (bo one tak mają); f/ zazdrosna żona (z przyczyn oczywistych); g/ zazdrosna kochanka (z przyczyn równie oczywistych); h/ sam Kosiniak-Kamysz (aby zwrócić uwagę mediów i wypromować się w kampanii wyborczej). Odpowiedzi prosimy kierować do siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej 84/86… Czytaj więcej »

ech
ech

Czysty Orwell……ale takie są właśnie metody pisuaru…..pełna inwigilacja.

smętek
smętek

Ja również napisałem, że to „Rok 1984”.

smętek
smętek

Szanowni Państwo, świat opisany przez G.Orwella w książce „Rok 1984” staje się coraz wyraźniejszy. Niech te pisuary już sczezną bo oszalejemy.

Rafał P.
Rafał P.

A czy ta tzw. Totalna Opozycja też podsłuchuje i nagrywa PiSowców? Jeśli nie, to wielki bląd, bo dobrze wiedzieć, co w trawie kwacze.