10 dzień strajku nauczycieli, a Kaczyński znowu robi „wrzutkę” o euro

Nowe wybory? „PiS może przegrać jedynie ze sobą”

– „Równie dobrze prezes PiS mógł podpisać deklarację, że nie poleci na Księżyc. Jedno i drugie poza jego zasięgiem” – skomentował jeden z internautów dzisiejsze oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego. Zamiast odnieść się do trwającego od 10 dni ogólnopolskiego strajku nauczycieli, prezes PiS po raz kolejny usiłuje narzucić temat wprowadzenia w Polsce euro.

Kaczyński wysłał więc do szefów partii, zasiadających w Sejmie, projekt – jak ją nazwał – „deklaracji zabezpieczenia interesów finansowych państwa polskiego i jego obywateli„. Liderzy opozycji mieliby zagwarantować, że „waluta euro może być wprowadzona w Polsce dopiero, gdy „Polska gospodarczo będzie na poziomie największych krajów UE, a Polacy osiągną europejski poziom życia” – powiedział prezes PiS.

„Odciąga uwagę od strajku nauczycieli. Przyjęcie euro wymaga zmiany Konstytucji, czyli powszechnej ponadpartyjnej zgody, zatem problem jest urojony”; – „Opozycjo nie odpowiadaj, olej tą deklarację zwykłego posła Kaczyńskiego, nie odpowiedział na 5 pytań o łapówkę 50 tysięcy i wiele innych G. Schetyny”;

– „Kaczyński niech swoje pisemka śle na Berdyczów. Ewentualnie mógłby w końcu powiedzieć, kiedy zapłaci Birgfellnerowi, bo na taśmach deklarował, że praca została wykonana i w sądzie to zezna”; – „Chce przykryć lekceważenie strajku, zapaść w służbie zdrowia, sprawę wież i kompromitację podporządkowanej prokuratury, wydojenie 15% z uczestników OFE”; – „Jemu nie wierzy nawet własna rodzina i musi go nagrywać”;

– „Nie dajcie się w to wciągnąć! To kolejna przykrywka i narzucanie swoich tematów. Jest tyle ważnych rzeczy do załatwienia i jest co robić. A jak prezes nie chce euro, to pewnie rubel mu się marzy” – komentowali „wrzutkę” Kaczyńskiego internauci.

bt

Źródło: Twitter

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KaczorMaciek123454321kosJabisZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Pułapki Pisu coraz głupsze i bardziej oczywiste. Czy ktokolwiek z poważnych, podobno, polityków, nabierze się na podpisywanie jakiejś niesprecyzowanej deklaracji o niesprecyzowanych warunkach? Niestety być może, bo narracja Pisu jest przewidywalna aż do bólu i niestety ciemny polski lud ją kupi.

Zwinka
Zwinka

To już się robi nudne.

kos
kos

Dokladnie, juz nawet nie ridiculous ( takie glupie ze az smieszne), po prostu nudne

Jabis
Jabis

Karła strach ogarnia i … wymyśla coraz głupsze akcje. Powinni go wyśmiać i ośmieszyć.
A jego wypociny odesłać na adres SREBRNEJ. Za pokwitowaniem odbioru.

Maciek123454321
Maciek123454321

Krótka odpowiedź w stylu „spadaj na bambus” albo jeszcze lepiej totalne olanie Karakana. Walił w opozycję prawie cztery lata i teraz chce rozmawiać o EURO???????????? Pojeb genetyczny.

Kaczor
Kaczor

Dać podwyżkę nauczycielom, nie ruszać naszych składek, posadzić do więzienia KAczyńskiego za malwersacje i oszustwa. Odsunąć kościół od polityki, zabrać im zgromadzone bogactwa – wtedy Polska może wejść do strefy euro! Wyborcy pamiętajcie że kolejna władza 500 plus nie odbierze wam! Głosujcie przeciw Picowi – oni chcą euro – wtedy z 500 plus zostanie wan 50 euro, przelicz to nie opłaca się!

Kaczor
Kaczor

Czy Rydzyk i księża płacą podatki? Ktoś wie ? Dlaczego w kościołach nie ma kas fiskalnych – nawet w wc są dlaczego na plebani nie ma? Co na to urząd skarbowy – śpi? Gdzie kontrole finansowe w kościołach , co robią z majątkiem?