Polska opowieść podręcznej

Polska opowieść podręcznej

Poseł Pięta robi karierę jako biały don Juan. Ten piewca pisowskiej ideologii rodzinnej został uwiedziony przez Joannę vel Izabelę Pek, co ujawnił FAKT. Koledzy z partii na wniosek prezesa, zawiesili go na kołku, gdzie jego miejsce. Dziwne, że dopiero teraz. Iza – modelka ma lekką skłonność do polityków. Jeździła Duda busem, angażowała się bardzo, ma fotki z Dudą, były przypuszczenia, że może to korespondentka z Fejsa, pamiętacie jeszcze „Ruchadło leśne”?   Teoria upadła, chyba tamta była młodsza.

Wiemy z doniesień prasy, to gorący news, że Pięta wysłał Izabelę do ginekologa, żeby sprawdzić, czy jest płodna, bowiem żona posła (współczuję jej, choć wiedziała kogo bierze), podobno nie chce mieć więcej dzieci. Państwo Piętowie mają tylko jedno, poseł natomiast ma rozbuchane ambicje, namiętność do modelki go zalała totalnie, ponieważ Izabela jest dobrze zbudowana, łatwo będzie rodzić, chciałby więc mieć z nią szóstkę dzieci! Ku chwale ojczyzny i z bogiem na ustach!

Polecam serial „Opowieść podręcznej”, o marzeniu władcy autorytarnego, który doszedł do władzy w momencie kryzysu demograficznego, gdy po katastrofie większość kobiet straciła płodność. A więc rząd doszedł do wniosku, że trzeba zmusić do rodzenia płodne, czyli te, które mają dzieci. Porywa się je, rozdziela z dziećmi i umieszcza w domach komendantów, których żony nie mogą mieć potomstwa. Komendanci je zapładniają, w sposób drastyczny. Leży taka ofiara między nogami jego żony, a komendant poddaje ją prokreacji patrząc żonie w oczy. Film pokazuje do czego może doprowadzić przedmiotowe traktowanie kobiet.

W naszej rzeczywistości nietrudno sobie wyobrazić pewnych posłów, mających na sztandarze wyhaftowaną rodzinę jako wartość najwyższą, uczestniczących w ponurym spektaklu bezwzględnego zapładniania. Cóż skojarzenie uprawnione, gdy gorący romans łączy się ze świętą prokreacją i wizytą wybranki u ginekologa. Gdyby nie to strzępienie gęby na temat wartości, można by machnąć ręką na orgazmy posła. Niestety, chodzi także, o załatwianie pracy w spółkach skarbu państwa, które po coś są, prawda? W gazowej Iza nie chciała pracować, to obiecał Orlen, tak ona opowiada. Może jakaś komisja zbada czy to prawda? Dowiedzieliśmy się o tym, gdy na Pietę przyszło opamiętanie, i zamiast się oświadczyć, oświadczył kochance, że jego córeczka potrzebuje ojca. Izabela poczuła się oszukana i zemściła się. Słusznie. Zaczęły się zaraz spekulacje, że niemieckie gazety nasłały itd. Choć to osoba z krwi i kości pisowska. Poznali się na rocznicy smoleńskiej, gdzie poseł Pięta zbliżył się do prawdy.

Konsekwencje polityczne są umiarkowane, zawieszenie członka(!), wykluczenie z komisji. Być może Pięta dobije do Macierewicza z Misiewiczem i kilku innych wykluczonych i założą partię.

To co mnie dziwi, a może nie powinno, to stosunek polityków z innych partii do Pięty. Ryszard Kalisz, zwierza się: „Znam Staszka, lubi ładne dziewczyny”. Staszek! Koleś z takimi poglądami jest zaprzyjaźniony z lewicowcem. Nic dziwnego, że nie ma porządnej lewicy! Były marszałek Dorn z PO, kiedyś PiS, może więc po starej przyjaźni rozgrzesza go złota myślą, że: „Obłuda jest ukłonem grzechu w stronę cnoty”. No to się panowie sobie kłaniajcie w cywilizacji białego człowieka. Nawet Bartłomiej Sienkiewicz, którego ceniłam za rozsądek w sprawach służb, nie chce o tym rozmawiać, bo to prywatne sprawy… Służby specjalne nie powinny prześwietlać członków różnych ważnych komisji? Czy kontakty prezydenta też nie podlegają żadnej kontroli. Rozumiemy, że trzeba kontrolować ludzi sprzeciwiających się niszczeniu prawa, albo występujących przeciwko kampanii reklamowej pani Anders podczas otwarcia wystawy?

Czarno widzę sytuację kobiet w naszym kraju, gdy tworzy się taki zwarty, ponadpartyjny front w obronie posła Pięty, człowieka, który popierał działania straży, podżegał do przemocy, wobec najsłabszych, nie miał czasu na rozmowę z nimi, musiał odbierać esemesy, może od Izabeli, a może od jakiejś kolejnej dobrze zbudowanej?

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
7 czerwca 2018 15:42

Takie mamy czasy. Chamskie i przedmiotowe traktowanie kobiety nie powoduje ostracyzmu towarzyskiego wobec chama. No, to jest Staszek, co to lubi kobiety. Kiedy kobiety powiedzą stop bucu!

Plus ujemny
Plus ujemny
7 czerwca 2018 20:52

Matka Achillesa, Tetyda, trzymała go za pietę kąpiąc go w wodzie która dawała odporność na ciosy.
Widać za co trzymała pana posła Pietę jego mamusia

Nihil
Nihil
7 czerwca 2018 22:39

Czyli chrześcijański pięta zwalcza gejów, aborcję innowierstwo itp. A pykanie na boku(zdradza ie żony której slubowal przy ołtarzu) jest pięcie w tej chwili na rękę. To właśnie model katolika.

Rozbawiony
Rozbawiony
8 czerwca 2018 08:37

To pani nie wiedziała, że większość polityków skacze sobie do gardeł w TV, by zaspokoić elektorat, a potem klepią się i idą na wódkę? Hotel poselski to miejsce, gdzie się baluje i zaprasza gości, np. „kuzynkę z Ukrainy” : )
Wiele słów już o tym napisano…

Roman
Roman
8 czerwca 2018 11:02

Boskie: Zawieszenie członka(!), wykluczenie z komisji. Być może Pięta dobije do Macierewicza z Misiewiczem i kilku innych wykluczonych i założą partię. Jenot też obowiązkowo i kilkoro innych…