6526 zachorowań i 116 zgonów ostatniej doby. „Fałszywie dodatni” wynik Szumowskiego – b. minister w szpitalu

6526 zachorowań i 116 zgonów ostatniej doby. "Fałszywie dodatni" wynik Szumowskiego - b. minister w szpitalu

Łukasz Szumowski  zapadł na koronawirusa i trafił pod opiekę medyczną.

Jak sam przyznaje w rozmowie z Mateuszem Ratajczakiem z money.pl, „Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był (…) fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza”.

 

O tym, że były minister jest chory, wiadomo było już pod koniec września. Początkowo podejrzewano, że zaraził się koronawirusem podczas wakacji w Hiszpanii, ale teraz wiadomo, że wirusa przyniosła ze szkoły jego córka. Chora jest również jego żona.

Szumowski przebywa najprawdopodobniej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Ma widoczne objawy, leży pod tlenem, ale oddycha samodzielnie.

 

Warto rzucić okiem na komentarze internautów. Jeden z nich zastanawia się, „Czyli są wyniki fałszywie dodatnie. Albo fałszywie ujemne. I bezobjawowe choroby. Ile wyników z tych dodatnich 5000 dziennie są fałszywe? Od miesięcy wiadomo, że te testy nie nadają się do diagnozowania. A my na ich podstawie doprowadzamy kraj i siebie do ruiny”, a kolejny podsumowuje krótko – To są testy które sam kupił teraz jak zajdzie potrzeba podłączyć pod trefne respiratory a do szpitala jak wszyscy a nie rządowego nie jest członkiem rządu a za to że złamał przepisy ukarać jak innych”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl/polsatnews.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BartandrzejJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

A tymczasem na kwarantannie jest Gliński po kontakcie z… biskupem Mizińskim. Tak więc mamy drugiego biskupa z koronawirusem. Jestem pewna, że po tym zjeździe w Łodzi wszyscy są zakażeni, ale nie chcą tego ujawniać. I biorąc normalnie udział we mszach zdążyli już pozarażać innych ludzi.

andrzej
andrzej

Kto w końcu jest fałszywy wynik czy minister po abdykacji?

Bart
Bart

Krótko mówiąc: pod troglodyckimi i ciemniackimi rządami pisiej mafii epidemia hula. Kto odpowie karnie za odmowną decyzję w kwestii krótkiego choćby prewencyjnego zamknięcia szkół? Łatwo udowodnić, że osoba ta spowodowała śmierć jak dotąd trojga nauczycieli i – o ile wiem, jednego ucznia.