Już 4 lata jesteśmy z Wami

„Po wakacjach weźmiemy się za was” – te słowa posłanki PiS Krystyny Pawłowicz rzucone w kierunku dziennikarzy wolnych mediów są groźbą dla nas wszystkich. Chcą zniszczyć niezależne media, żeby społeczeństwu odebrać prawo do rzetelnej informacji.

Drodzy Państwo

To już 4 lata jesteśmy z Wami. Należymy do tych mediów, które nie poddają się fali wszechogarniającego populizmu i stoją na straży wartości, które są zawarte w naszej Konstytucji, prawie i świadomości obywatelskiej.

Link do wpłaty na portal koduj24.pl

 

To już 4 lata piętnujemy te działania rządzących, które zmierzają do ustanowienia państwa autorytarnego (a nawet coraz bardziej, państwa totalitarnego) o charakterze wyznaniowym, w którym za nic ma się prawa i wolności człowieka, poczucie bezpieczeństwa, niezależność wymiaru sprawiedliwości, suwerenność kultury i nauki, akceptację odmiennych poglądów, wyznania, koloru skóry czy orientacji seksualnej.

 

Bardzo nas cieszy, że jesteście Państwo z nami, włączacie się w dyskusje pod artykułami, że wspólnie pracujemy nad odkodowaniem tych szyfrów, których celem jest manipulacja, zamiana kłamstwa w prawdę i starania, by Polak przestał być Polakiem w tym najpiękniejszym rozumieniu, a stał się tylko zwykłym narzędziem w rękach ludzi mających w głowie tylko władzę i realizującej własną wizję prawdziwej Polski i polskości i to zgodnie z zasadą, że wszystkie chwyty dozwolone, bo przecież „cel uświęca środki”.

Niestety, podobnie jak i pozostałe niezależne media, i my potrzebujemy Waszej pomocy. Jeśli chcecie nadal być z nami, tworzyć z nami, czytać nasze artykuły to musimy Was poprosić o wsparcie. Skutki kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa, podobnie jak większości z Was, również i naszej redakcji mocno dały się we znaki. Bez finansowego wsparcia sobie nie poradzimy. Bez niego będziemy musieli zamknąć nasz portal, co zapewne niezwykle ucieszyłoby przeciwników wolności i demokracji. To przecież w ich interesie leży, by media niezależne, media wolne, poszły w niebyt, bo wtedy już nic nie będzie im przeszkadzało w tworzeniu nowego Polaka.

 

Prosimy, wejdźcie Państwo na stronę https://koduj24.pl/wesprzyj-nas/ i pamiętajcie, każda złotówka jest na wagę złota.  Każda złotówka to szansa, że nie uda się zamknąć nam ust, zniszczyć naszą tożsamość obywatelską, wyrzucić nasze marzenia o demokratycznej Polsce w demokratycznej UE i demokratycznym świecie, na śmietnik historii.

Zespół koduj24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
22 czerwca 2020 13:52

Jesteście wspaniali 🙂

Maja
Maja
24 czerwca 2020 07:30

Popieram

Rajmund
Rajmund
25 czerwca 2020 17:05

Odpowiadam na na apel Tamarki Olszewskiej , którą bardzo szanuję i lubię . Wysyłam Wam 50 zł , ponieważ na tyle tylko mnie stać , jako słabo opłacanego emeryta . Taką kwotę będę wysyłał ,co 5 mies. Gdybym zapomniał ,to proszę , się nie wstydzić i dać cynk . Jestem już wiekowym menem i moja pamięć jest ulotna , ale jeszcze nie taka jak u Dudusia , czy też Pinokia . Pozdrawiam i się trzymajcie