A ks. Kneblewski znowu swoje – „Pandemia” to jedna wielka „ściema”!”

Znany ksiądz: dwójka dzieci to za mało, Polacy muszą mieć ich minimum trójkę

Kapelan narodowców ks. Roman Kneblewski nie od dziś szokuje swoimi wypowiedziami. Ostatnio skupił się na pandemii koronawirusa, o czym pisaliśmy w artykule „Ks. Kneblewski – akcja „Zostań w domu” to „ogłupianie” i „zastraszanie”.

 

Teraz publikuje na Twitterze zdjęcie, które – jego zdaniem – ma świadczyć o tym, że żadnego zagrożenia koronawirusem nie było i nie ma. – „To zdjęcie obnaża głupotę… Kapłani nie mają kagańców na twarzach i nic się złego nie dzieje. To co z tą „pandemią”? – Jedna wielka „ściema”!” – napisał ks. Kneblewski.

A na zamieszczonym przez niego zdjęciu widać Andrzeja Dudę, który uczestniczy w mszy na Jasnej Górze. On i reszta polityków mają na twarzach maseczki. Towarzyszący im księża natomiast ich nie mają.

 

– „Zapoznał się Ksiądz z zaleceniami Biskupa diecezji częstochowskiej? Jeśli wierni mają obowiązek nosić maseczkę, celebransi nie, to w czym problem? W posłuszeństwie wobec pasterza? Koncelebrujący przeważnie razem mieszkają, maski (nie kagańce) chronią w pewnym stopniu otoczenie, nie noszącego. Czy namawia Ksiądz do nieposłuszeństwa wobec Biskupa?” – zapytała Kneblewskiego jedna z internautek. A kolejny dodał: – „Kapłani są w miejscu pracy. Formalnie postąpili zgodnie z prawem. Jednocześnie nie obsługują bezpośrednio klientów – czyli mogą być bez masek. Zaś prezydenta i innych jako wiernych maski obowiązują. Warto czytać dokładnie rozporządzenia”.

Oczywiście ksiądz znalazł „odpowiedź”: – „W czym problem? – Wystarczy pomyśleć. Skoro żaden wirus nie szkodzi koncelebrującym kapłanom, chociaż nie mają maseczek, to dlaczego miałby zabijać cywilnych wiernych? Logika się kłania i tyle”. Taką oto „logiką” kieruje się ks. Kneblewski.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JoannaShaqandrzejMaciek123454321Zbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Sam pambuk przemawia ustami tego świętego męża. Wierni w maseczkach, incognito, są mniej skłonni wrzucać kasę na tacę.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ludzie, jak to komentować? Temu thebillowi niestety już nic nie pomoże. Chyba, że kaftan bezpieczeństwa i jazda do psychiatryka.

andrzej
andrzej

Jeden wielki baran

Shaq
Shaq

Jak już wielokrotnie rozsądni ludzie mówili, fanatycznym katolikom nie należy zabraniać gromadzenia się w świątyniach. Niech się zarażają. Należy ich jednak jakoś oznakować, żeby nie zarażali innych.

Joanna
Joanna

Pandemii nie ma! Co z tego, że ksiądz to mówi?! Lekarze też to mówią, więc ich się banuje. Plandemia jest dla kasy i władzy! Ogłupionym ludem się łatwo manipuluje! Nagle zapomnieliście, że przekupione 2 miliardami media kłamią?! Pokazujecie ilość zmarłych ze wszystkich powodów (choroby serca i układu krążenia, nowotwory, cukrzyca i jej powikłania, wypadki, samobójstwa itd. W poprzednich latach było tak samo. Nigdy szmatka nie chroniła, natomiast ciągłe jej noszenie powoduje niedotlenienie mózgu i grzybicę! Nawet chirurg podczas operacji zmienia maski, przy dłuższych operacjach zmieniają się, żeby odpocząć, uzupełnić wodę, skorzystać z toalety, odetchnąć itd. Między operacjami jest przerwa. A… Czytaj więcej »