A ks. Kneblewski znowu swoje – „Pandemia” to jedna wielka „ściema”!”

Ksiądz Kneblewski nie wie, co czyni…

Kapelan narodowców ks. Roman Kneblewski nie od dziś szokuje swoimi wypowiedziami. Ostatnio skupił się na pandemii koronawirusa, o czym pisaliśmy w artykule „Ks. Kneblewski – akcja „Zostań w domu” to „ogłupianie” i „zastraszanie”.

 

Teraz publikuje na Twitterze zdjęcie, które – jego zdaniem – ma świadczyć o tym, że żadnego zagrożenia koronawirusem nie było i nie ma. – „To zdjęcie obnaża głupotę… Kapłani nie mają kagańców na twarzach i nic się złego nie dzieje. To co z tą „pandemią”? – Jedna wielka „ściema”!” – napisał ks. Kneblewski.

A na zamieszczonym przez niego zdjęciu widać Andrzeja Dudę, który uczestniczy w mszy na Jasnej Górze. On i reszta polityków mają na twarzach maseczki. Towarzyszący im księża natomiast ich nie mają.

 

– „Zapoznał się Ksiądz z zaleceniami Biskupa diecezji częstochowskiej? Jeśli wierni mają obowiązek nosić maseczkę, celebransi nie, to w czym problem? W posłuszeństwie wobec pasterza? Koncelebrujący przeważnie razem mieszkają, maski (nie kagańce) chronią w pewnym stopniu otoczenie, nie noszącego. Czy namawia Ksiądz do nieposłuszeństwa wobec Biskupa?” – zapytała Kneblewskiego jedna z internautek. A kolejny dodał: – „Kapłani są w miejscu pracy. Formalnie postąpili zgodnie z prawem. Jednocześnie nie obsługują bezpośrednio klientów – czyli mogą być bez masek. Zaś prezydenta i innych jako wiernych maski obowiązują. Warto czytać dokładnie rozporządzenia”.

Oczywiście ksiądz znalazł „odpowiedź”: – „W czym problem? – Wystarczy pomyśleć. Skoro żaden wirus nie szkodzi koncelebrującym kapłanom, chociaż nie mają maseczek, to dlaczego miałby zabijać cywilnych wiernych? Logika się kłania i tyle”. Taką oto „logiką” kieruje się ks. Kneblewski.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
29 maja 2020 18:26

Sam pambuk przemawia ustami tego świętego męża. Wierni w maseczkach, incognito, są mniej skłonni wrzucać kasę na tacę.

Maciek123454321
Maciek123454321
29 maja 2020 19:36

Ludzie, jak to komentować? Temu thebillowi niestety już nic nie pomoże. Chyba, że kaftan bezpieczeństwa i jazda do psychiatryka.

andrzej
andrzej
29 maja 2020 23:15

Jeden wielki baran

Shaq
Shaq
30 maja 2020 10:28

Jak już wielokrotnie rozsądni ludzie mówili, fanatycznym katolikom nie należy zabraniać gromadzenia się w świątyniach. Niech się zarażają. Należy ich jednak jakoś oznakować, żeby nie zarażali innych.

Joanna
Joanna
30 maja 2020 17:00

Pandemii nie ma!
Co z tego, że ksiądz to mówi?!
Lekarze też to mówią, więc ich się banuje.
Plandemia jest dla kasy i władzy! Ogłupionym ludem się łatwo manipuluje!
Nagle zapomnieliście, że przekupione 2 miliardami media kłamią?!
Pokazujecie ilość zmarłych ze wszystkich powodów (choroby serca i układu krążenia, nowotwory, cukrzyca i jej powikłania, wypadki, samobójstwa itd.
W poprzednich latach było tak samo.
Nigdy szmatka nie chroniła, natomiast ciągłe jej noszenie powoduje niedotlenienie mózgu i grzybicę!
Nawet chirurg podczas operacji zmienia maski, przy dłuższych operacjach zmieniają się, żeby odpocząć, uzupełnić wodę, skorzystać z toalety, odetchnąć itd.
Między operacjami jest przerwa. A jednak lekarze są grupą społeczną, która najszybciej umiera.
Spryskiwanie się na każdym kroku chemikaliami i wdychanie własnych wyziewów + rozwijającej się na wilgotnym materiale pleśń jest groźne dla życia i zdrowia dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych, chorych, z astmą, chorobami serca i układu krążenia, z alergią, niedotlenieniem itd.
Zamiast zacząć się odżywiać, uprawiać sport, oddychać przeponowo, wychodzić na słońce, wysypiać się, relaksować itd, chcecie iść po najmniejszej linii oporu?
Nikt nie zapłaci odszkodowania za uszkodzenia płuc grzybicą, bo maska była tylko zaleceniem (i kapitałem dla złodzieja!).
A grzybica, czy to płuc, czy paznokci czy ogólnoustrojowa, jest bardzo trudna do wyleczenia!