A PiS wciąż cierpi, że Trump przegrał wybory

Waszczykowski! Milcz pan, wstydu oszczędź

Witold Waszczykowdski,jeszcze nie tak dawno „ gwiazda” Ministerstwa Spraw Zagranicznych, dzisiaj europoseł, gościł w Radio ZET i odniósł się oczywiście do wyborów w USA.

I jakąż „złotą myślą” się z nami podzielił?

My z Polski nie jesteśmy w stanie stwierdzić, na ile te wybory były sfałszowane, czy nie, chociaż wielu Amerykanów, polityków amerykańskich, na przykład Giuliani twierdzi, że były sfałszowane. My tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Oglądając kampanię wyborczą, to co się działo, możemy powiedzieć, że nie były to uczciwe wybory. Prezydenta Donalda Trumpa traktowano w sposób nieuczciwy. Ikoną tej nieuczciwości będą obrazki z wyłączania wizji i fonii prezydenta, kiedy przemawiał. Ten bagaż nieuczciwych wyborów będzie ze sobą nosił Joe Biden”.

Takiej wypowiedzi nie zdzierżył Tomasz Lis, uważając, że były minister zapomniał o tym, jak wyglądały wybory prezydenckie u nas, w Polsce.

Waszczykowski bredzi w radiu, że Biden wygrał w nieuczciwych wyborach. Biedakowi pomylił się Biden z Dudą”.

Trudno nie zgodzić się z komentarzem Lisa, ale wypowiedzią Waszczykowskiego nie jestem wcale zaskoczona.

Czyż można było oczekiwać innej reakcji polityka partii, która nie może pogodzić się z przegraną Trumpa, a tym samym fiaskiem marzeń o amerykańsko – polskim marszu na podbój świata?

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nord
Nord
20 stycznia 2021 10:43

To nie mogą być ludzie!!! To są, qrna, jaszczury z kosmosu!!!

Marek
Marek
20 stycznia 2021 12:55

Niech Waszczykowski zajmie się umacnianiem wieczystej przyjaźni z „San Escobar” a Amerykę zostawi w spokoju. Chyba że koniecznie chce kolejny raz zrobić z siebie idiotę .

daroo
daroo
20 stycznia 2021 14:36
Reply to  Marek

Idiota nie może z siebie zrobić idioty, chyba że większego niż już jest 🙂

Maciek123454321
Maciek123454321
20 stycznia 2021 16:09
Reply to  Marek

Przecież on JEST IDIOTĄ, Nie musi z siebie niczego robić.

smętek
smętek
20 stycznia 2021 12:57

No i co się dziwić, że Trump nie jest w stanie pogodzić się z przegraną. Ci tutaj lepiej wiedzą niż elektorzy w USA jaki był wynik wyborów.

Czytelnik
Czytelnik
20 stycznia 2021 13:59

Panie Waszczykowski oby przegrana Trumpa była początkiem końca tej pro-rosyjskiej międzynarodówki hejtersko-fake news-,owej,którą pan i pana partia reprezentujecie.

Dron
Dron
20 stycznia 2021 14:40

Mutant. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Waldemar
Waldemar
20 stycznia 2021 14:44

Jeszcze jedna sierotka po Trumpie. Trudno się zresztą dziwić: to była miłość od pierwszego wejrzenia. Rozumieli się bez słów. Ta sama pogarda dla prawa, konstytucji, to samo obsadzanie swoimi, takie samo traktowanie państwa i jego instytucji. Ale trudno, rozumiem wasz ból i chętnie bym podesłał trochę chusteczek do otarcia łez.

Maciek123454321
Maciek123454321
20 stycznia 2021 16:11

Teraz już wszyscy wiemy, jak będzie wyglądała przegrana PiS-u. Będą się zachowywać dokładnie jak traumpek. Będę wrzeszczeli, że sfałszowane, że oszukaństwo, że lewactwo. Oj, przydadzą się te taczki, które czekają pod sejmem od kilku lat. Na legalu się ich wywiezie i kopa w dupę. WYPIERDALAĆ!