A tak Morawiecki „przestrzega” obostrzeń, które sam wprowadził…

„Jeżeli fakty przeczą partyjnej narracji, tym gorzej dla faktów”, czyli „wtopa” Ociepy

„1. Bądź Mateuszem Morawieckim. 2. Wprowadź obostrzenia dla funkcjonowania gastronomii. 3. Złam wprowadzone wcześniej obostrzenia. 4. Nasz stolik jest lepszy niż Twój” – skomentował jeden z internautów najnowszy wpis premiera na Twitterze.

 

A Mateusz Morawiecki tak radośnie obwieścił: – „Dzięki Tarczy możemy tutaj siedzieć i patrzeć spokojnie w przyszłość” – usłyszałem od właścicieli restauracji. Gastronomia to ważna dziedzina gospodarki i infrastuktura społeczna, wzmacniająca więzi między ludźmi. Korzystajcie ze swoich ulubionych, lokalnych restauracji”.

Do wpisu dołączono kilka zdjęć, na których widać roześmianego premiera, który z kilkoma osobami siedzi przy stoliku w restauracji. Oglądając te fotografie, można odnieść wrażenie, że Morawiecki za nic ma wprowadzone przez niego „Wytyczne dla funkcjonowania gastronomii w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce”.

 

A tak brzmi jeden z tych przepisów: „Należy zwrócić szczególną uwagę na zasadę, że przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą oni naprzeciw siebie”.

„Widzę te puste stoliki i Pinokia łamiącego przepisy, które sam wydał! Śmiało można patrzeć w przyszłość!”; – „Właśnie o takim zachowaniu jest piosenka Kazika”; – „Maseczki to was przypadkiem nie obowiązują? Innym narzuciliście nakaz, a sami macie go w d…? Cóż za buta!”; – „Żeby się tarczycy nie nabawić od tej tarczy” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
EhhWincentyWłodzimierzBartMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No jak to? Przecież to JEST rodzina. Mafijna, ale zawsze. 😉

smętek
smętek

Przypominam: G. Orwell „Folwark zwierzęcy” „Wszystkie zwierzęta są równe ale…….”.

Zwinka
Zwinka

Paniska to paniska, a motłoch to motłoch. Ciesz się motłochu, że jeszcze możesz po wolności chodzić. To się może każdej chwili zmienić.

Maciek123454321
Maciek123454321

O Boże, czym tu się oburzać? Niech oni wszyscy złapią tego syfa. Życzmy im tego z całego serca. Boris Johnson też zrozumiał dopiero, jak dostał pałą po łbie od wirusa. A Trump to nawet i wtedy nie zrozumie, kiedy zachoruje, taki głupi. Zrozumie dopiero, jak umrze.

Ehh
Ehh

Niestety oni nie zrozumieją, a jak złapią i nie będzie dla nich respiratora, to odłączą pierwszego lepszego pacjenta (a nuż wiele bardziej wartościowego od nich) i się znajdzie. Więc w każdym przypadku tracą porządni ludzie…

Bart
Bart

Cały naród wstrzymał oddech i zastanawia się: zaraził się czy nie? A jeśli tak, to poprawi czy pogorszy statystyki zgonów?

Włodzimierz
Włodzimierz

Jednym słowem „co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie”

Wincenty
Wincenty

mateusz morawiecki to łgarz permanentny!!!