A w Kaliszu… msza dziękczynna dla posłanki PiS Joanny Lichockiej

A w Kaliszu… msza dziękczynna dla posłanki PiS Joanny Lichockiej

W Kaliszu „w dowód wdzięczności i uznania za pracę” poseł PiS Joanny Lichockiej odprawiono uroczystą mszę. Nabożeństwo „za parlamentarzystkę i Polskę” celebrowało aż sześciu księży proboszczów z różnych parafii z terenu Wielkopolski.

 

Lichockiej, która zdobyła mandat do Sejmu z okręgu sieradzkiego, księża w Kaliszu powiedzieli: – „Nie mówimy żegnaj, tylko do zobaczenia”. Dziękowali posłance PiS za „możliwość konstruktywnej, harmonijnej, owocnej współpracy i pomoc, której efekty przyniosły korzyści mieszkańcom Kalisza i Wielkopolski”.

Podczas mszy stwierdzono, że działalność posłanki Lichockiej cechowały „wielkie zaangażowanie, zrozumienie potrzeb każdego człowieka i spieszenie z pomocą, niezależnie od spotykanych na drodze trudności”. – „Odwaga, konsekwencja i upór w działaniu to cechy, które obrazują Pani osobowość. Jesteśmy dumni, że obdarzyła nas Pani zaufaniem w tej trudnej misji i mogliśmy z Panią współpracować na rzecz dobra mieszkańców oraz instytucji. Dziękujemy, że przez cztery minione lata udało się zrealizować wiele działań” – podkreślali zebrani na uroczystości.

 

Posłanka PiS dziękowała i zapewniała, że nadal będzie wspierać okręg kalisko-leszczyński. – „Bo ja tylko będę za miedzą” – powiedziała Lichocka, mając na myśli okręg sieradzki.

„W Wielkopolsce Joanna Lichocka wyniesiona na ołtarze! Aż 6 księży wznosiło dziękczynne modły i zaklęcia za to, że posłanka obsypywała ich państwową kasą” – celnie podsumowała jedna z internautek.

bt

Źródło: interia.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ZbyszekAliensJantarRyszardZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Buba
Buba

Zawsze, kiedy religię mylimy z ideologią, to ona przeradza się we własną karykaturę. ks. Jan Kaczkowski

Lehoo
Lehoo

„Nie będziesz wołać imienia Pana twego nadaremno”

Miranda
Miranda

kiedy Santo Subito ? bo cóż tu komentować.

Zwinka
Zwinka

Że co.???

Ryszard
Ryszard

Faktycznie, Lichocka to dobitny dowód na istnienie Boga i jego ingerencję w ludzkie losy. Bo w rzeczywistym świecie nie jest możliwe, żeby ktoś tak głupi jak ona zrobił taką karierę publiczną.

Jantar
Jantar

Dosyć, że nie przyszło im do głowy powiedzieć, że „święty papież JPII pobłogosławił te wybory dając zwycięstwo prezesowi Kaczyńskiemu”, że „jest to dobitny dowód, że Polska jest i zawsze będzie katolicka”, że „teraz papież w niebie oczekuje oddania Polski Jezusowi”… Czyli innymi słowy, że PiS jak najszybciej musi wprowadzić państwo wyznaniowe.

Aliens
Aliens

Zabobony w Kaliszu.

Zbyszek
Zbyszek

Nie zbadane są ścieżki Pana.