Adwokat Niedźwieckiego wciąż w jego imieniu domaga się przeprosin od Polskiego Radia i TVP

Sąd Okręgowy: Tvp.info ma usunąć artykuły o Niedźwieckim

– „Doceniamy przeprosiny ze strony Pana Kuby Strzyczkowskiego, w których potwierdza, że nie było żadnych niewłaściwych działań Pana Marka Niedźwieckiego przy Liście Przebojów Programu Trzeciego – to istotny gest. Oczekujemy jednak wciąż przeprosin ze strony Polskiego Radia, pana Tomasza Kowalczewskiego, Pani Agnieszki Kamińskiej oraz Telewizji Polskiej” – napisał w oświadczeniu pełnomocnik Marka Niedźwieckiego Maciej Ślusarek. Nowy szef „Trójki” dzisiaj na antenie przeprosił Marka Niedźwieckiego, Bartka Gila i Halinę Wachowicz.

 

W dalszej części oświadczenia adwokat Niedźwieckiego dodał, że „w przypadku braku reakcji ze strony wymienionych – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w najbliższym czasie złożymy pozew”. – „To kwestia zasad – nie widzimy przestrzeni na to, by przechodzić do porządku dziennego nad celowym szkalowaniem i szerzeniem nieprawdziwych informacji” – napisał Ślusarek.

Tymczasem w dzisiejszym wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” nowy szef Trojki powiedział, że namawia Niedźwieckiego do powrotu do Trójki. Ale nie tylko tej kwestii dotyczyła rozmowa.

 

„Przeczytałem wywiad z nowym dyrektorem PR3 Jakubem Strzyczkowskim w DGP. Bardzo docenia sprawność i profesjonalizm Jacka Kurskiego i uważa, że policja może i była nadgorliwa, ale miała prawo zatrzymać panią z transparentem pod PR3. Czyli poradzi sobie na nowym stanowisku” – podsumował na Twitterze Bartosz Węglarczyk z Onetu.

A o proteście słuchaczki Trójki pisaliśmy w artykule „Jechała rowerem z plakatem „PiSiory mordują utwory”, została zatrzymana i przewieziona na komendę!”.

bt

Źródło: onet.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Predator
Predator
29 maja 2020 20:01

Kolejne rozczarowanie, myślałem że strzyczkowski coś sobą reprezentuje, dzieje się dokładnie tak samo jak zwolnili prezesa stadniny w Janowie i powołali pisowskiego debila, tylko w trójce powolali niezlego dziennikarza ale on terz polegnie. Szkoda że się splamił wiążąc się z ta bandą. Niewim może ma kredyt albo inne zobowiązania, tylko że honor jest tylko jeden.

lea
lea
30 maja 2020 14:08

Nie mogę się nadziwić, jak łątwo przychodzi niektórym osobom wygłąszać o kimś krzywdzące opinie. Nie mam dostępu do Gazety Prawnej, ale czytałam wypowiedzi pana Kuby m.in. dla Polityki i Onetu i nie wierzę w sugerowaną wersję p. Weglarczyka., Sama jestem antypisowcem, ale poza tym nie jestem fanką innych opcji i nie są mi straszne poglądy
krytyczne wobec opozyji. Zresztą nigdy nie zapomniałam o chęci „przygarnięcia” Trójki przez PO.
Ciekawa jestem, jak wówczas reagował na to p. Węglarczyk? Uważam, że pan Kuba wie co robi, a do tego ma odwagę
mówić o rzeczach, które nie zawsze są miłe dla tej,lub innej opcji, a jednak trzeba o tym mówić. Pewnie nie zawsze będę
się z nim zgadzać, co nie znaczy, że chciałabym mu za to zamknąć usta, przeciwnie, życzę panu Strzyczkowskiemu, żeby
się nie przejmował fanatykami i robił swoje.