„Aferę Piebiaka trzeba przykryć czymś na Brejzę; robi się pokazówkę”

Brejza pozwał Gmyza i Pereirę – „Dość tego festiwalu pomówień”

– „Robi się pokazówkę, uruchamia się aparat szczucia, nienawiści, aparat hejtu dla odwrócenia uwagi od wielkiej afery rządu PiS, afery Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry. Wielkiego zorganizowanego systemu hejtu, nienawiści i niszczenia przeciwników politycznych” – powiedział Krzysztof Brejza.

 

Poseł PO poinformował, że o 6 rano funkcjonariusze CBA wtargnęli do mieszkania byłej dyrektor jego biura poselskiego. – „Zabezpieczono jej telefony, zabezpieczono dyski twarde, komputery, zabrano telefony jej ośmioletnich dwóch córek. Wiemy wszyscy w czym rzecz – aferę Łukasza Piebiaka trzeba przykryć czymś na Brejzę. Oczywiście niczego nie ma na Brejzę” – stwierdził.

Dzień po ujawnieniu przez Onet zaangażowania byłego już wiceministra sprawiedliwości w hejterską akcję dyskredytującą polskich sędziów, w tym m.in. szefa „Iustitii” Krystiana Markiewicza, funkcjonariusze CBA rozpoczęli przeszukania na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Weszli do prawie 30 miejsc, w tym do Urzędu Miasta Inowrocławia. Prezydentem miasta jest ojciec posła Brejzy. Sprawa jest szeroko omawiana w TVP Info, gdzie sugeruje się m.in., że Krzysztof Brejza ma wpływ na politykę kadrową inowrocławskiego magistratu.

 

– „Od czterech lat tropię afery, nadużycia, przekręty rządu PiS i będę to czynić dalej. Chciałem poinformować prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę i szefa TVP Jacka Kurskiego, że jestem pewien, że prędzej, czy później będą czynności wykonane ze sprawdzeniem ich telefonów i ich udziałem w tym aparacie niszczenia, nie tylko sędziów, ale polityków opozycji. Ja się nie ugnę, nie zniszczycie mnie, mojej rodziny, będę działać konsekwentnie” – podkreślił Brejza.

bt

Źródło: dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ManiekZgredzinkaJantarMarekObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
erwinek
erwinek

Tak trzymać Panie Pośle całym sercem jestem z Panem. Gdyby było więcej takich jak Pan nie było by kuchcińskich ,ziobrów kaczyńskich suskich zielińskich i tym podobnych człekokształtnych

Obserwator
Obserwator

Trzymam kciuki za Pana i życzę dalszych sukcesów w obnażaniu prawdziwych intencji obecnej władzy.

Marek
Marek

Cios onetu musiał być wyjątkowo celny i bolesny, skoro tak wcześnie ujawniają taką kartę jak wizyta CBA u ludzi powiązanych z posłem Brejzą. Przecież tak wcześnie to do dnia głosowania wszyscy zapomną. A jakby tak CBA weszła 8 października to murowane zwycięstwo dla pis w okręgu p. Brejzy i 4ech okolicznych.

Maniek
Maniek

Kaczyński też już raczej z kolejną piątką nie wyskoczy jak po KNF. Do tego samorządy już wpłacają 500+ na pierwsze dziecko więc planowanej kumulacji w październiku też nie będzie.

Jantar
Jantar

Przy tej sprawie znów powraca pytanie, czy tamten pamiętny pożar w kamienicy, w której mieszka poseł Brejza rzeczywiście było przypadkowe, jak to przedstawiła prokuratura? Czy może jednak było celowe i miało na celu ostrzeżenie posła Brejzy: „odczep się od Kaczyńskiego i PiS, bo zginiesz wraz z rodziną”. Mój osobisty wniosek, że nie ma w tym przypadku. I kto wie, czy poseł Brejza byłby dziś z nami, gdyby nie fakt, że zrobiła się gigantyczna afera. Po tym w sprawie prezydenta Adamowicza zorganizowano sprawę inaczej: na atak szaleńca. Swoją drogą słuch o mordercy prezydenta zaginął. Ktoś wie, co się z nim dzieje?… Czytaj więcej »

Zgredzinka
Zgredzinka

Putinolandia …

Zgredzinka
Zgredzinka

To było jasne jak słońce, że zaraz będzie jakaś kontrakcja dla ciemnego ludu.
O tym właśnie mówił wczoraj w „Szkle kontaktowym” redaktor Sianecki.
Jacyż oni są przewidywalni !!!