Agata Duda czyta… bajkę pt. „Malutka Czarownica” – „Konstytucję lepiej poczytajcie. Macie tam chociaż jeden egzemplarz?”

Agata Duda czyta… bajkę pt. „Malutka Czarownica” – „Konstytucję lepiej poczytajcie. Macie tam chociaż jeden egzemplarz?”

Agata Kornhauser-Duda nie „próżnuje”. Tym razem – jak poinformowano na Twitterze Kancelarii Prezydenta – „Pierwsza Dama w ramach akcji „Zostań w domu” czyta dzieciom książkę O.Preusslera pt. „Malutka Czarownica”. Historia została podzielona na odcinki”. Podano też, gdzie można słuchać kolejnych części bajki.

 

O zadziwiającym uaktywnieniu się żony prezydenta pisaliśmy niedawno w artykule „Agata Duda nagle przypomniała sobie, że jest… nauczycielką i zachęca do zdalnej nauki – „Prezes pozwolił się odezwać?”.

„A powinna czytać „Dżumę”, którą jej mąż i jego koledzy rozwożą po kraju”; – „Najlepsze bajki to pani maż nam serwuje każdego dnia! Słuchać jeszcze pani, to zbyt wiele!”;

 

– „To niemowa umie jednak mówić. Mąż opowiada bajki i kłamie non stop, a żona czyta bajki i razem się uzupełniają. Do tego się nadają – do bajek”; – „Dopiero teraz nauczyła się czytać? Tuż przed wyborami!?” – komentowali internauci.

Pisali też, czym powinna zająć się żona prezydenta: – „Agata Duda mogłaby zrobić choć raz coś pożytecznego dla społeczeństwa.. Maszyna do szycia i szyć maseczki dla personelu medycznego. To naprawdę nie jest trudne…”; – „Konstytucję lepiej poczytajcie. Macie tam chociaż jeden egzemplarz?”; – „Zatrzymaj Adriana w domu i poczytaj mu Konstytucję. Zrobisz dobry uczynek”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Piotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Piotr

Paulina jest nie tylko ortodontą , ale i logopedą, przywróciła Agacie mowę a nawet umiejętność czytania i to jeszcze przez telewizor jak nie przymierzając Kaszpirowski. Zdolna dziewczyna!