Agnieszka Holland tłumaczy turystom na Krakowskim Przedmieściu

Agnieszka Holland tłumaczy turystom na Krakowskim Przedmieściu

W środę 9 sierpnia, w przededniu kolejnej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, kiedy Krakowskie Przedmieście w Warszawie zostało już szczelnie „obarierkowane, na miejscu pojawiła się słynna polska reżyserka filmowa Agnieszka Holland.

Artystka tłumaczyła odwiedzającym Trakt Królewski, polskim i anglojęzycznym turystom, dlaczego i co się dzieje. Wyjaśniała, że są to przygotowania do kolejnej miesięcznicy smoleńskiej, na której Jarosław Kaczyński wraz z grupą swoich zwolenników przejdzie w wiecu poparcia dla dobrej zmiany. Zapewne też znów zbliżymy się do prawdy, o tym, co stało się pod Smoleńskiem w 2010 roku.

Holland próbowała też rozmawiać z policją…

Choć poniektórzy byli skłonni sądzić, że to klasyczna „ustawka”, to i tak zdjęcia i filmiki z tego zdarzenia robią prawdziwą karierę w sieci.
(Źródło: naTemat)

/j/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka Holland tłumaczy turystom na Krakowskim Przedmieściu"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Maria

Czy Prezydent Duda, który mieszka i urzęduje w tym pałacu nie powinien powiedzieć dość!!! Albo won!!! – używając języka prezesa Polski. Pałac to nie świątynia, przed którą należałoby odprawiać ten cyrk lub „modły” (jak nazywa ten wiec PiSi naród).
Co Prezydent Duda ma wspólnego z tą wyprawą do Smoleńska?

Gekon

Jest prosta odpowiedz: jako owczesny pracownik Kancelarii Prezydenta, uczestniczyl w planowaniu wizyty Lecha K. w Katyniu (planowal razem z Sasinem oraz Lopinskim alias ”TW Muzyk”).

Polka gorszego sortu

W dodatku nie poleciał i żyje.

Paweł

Nie ma czegoś takiego jak „PiSi naród”. Jesteśmy jednym narodem i nie dawajmy się podzielić. Niezależnie od okoliczności.