Andruszkiewicz u Najmana: „Szczycę się, że jestem z BLOKÓW”

Andruszkiewicz u Najmana: „Szczycę się, że jestem z BLOKÓW”

Marcin Najman zaprosił na rozmowę Adama Andruszkiewicza z Kancelarii Premiera. Filmik z wywiadem został udostępniony na kanale sportowca na YouTube.

Już na wstępie rozmowy Andruszkiewicz opowiadał o tym, że przeszedł do pracy w KPRM po zlikwidowaniu współprowadzonego przez niego Ministerstwa Cyfryzacji. Przekonywał prowadzącego rozmowę, że pracował tam bez posiadania żadnych koneksji.

 

Ja się szczycę tym, że jestem po prostu z bloków. Nie wziąłem się z żadnej układanki rodzinnej” – mówił były przedstawiciel Młodzieży Wszechpolskiej.

Dalej opowiadał o… niezmienności swoich poglądów (choć przeszedł z MW do PiS). „Zawsze twierdziłem, że Polska musi mieć własną walutę narodową, że musi być państwem, które nie przyjmuje islamskich imigrantów, nie zgadza się na oddanie dzieci w ręce par homoseksualnych” – kontynuował swoje wywody.

Następnie obaj panowie dyskutowali nad tegorocznym Marszem Niepodległości. Przyznali, że chuligani, którzy w nim uczestniczyli, powinni być ukarani. Andruszkiewicz  skrytykował przy tym nadużycia ze strony policji.

 

Uważam, że sprawa powinna zostać wyjaśniona. Także zachowanie policji. Jeśli jakiś funkcjonariusz przekroczył swoje uprawnienia w stosunku do obywatela, to powinien ponieść konsekwencje. Nie może być tak, że ktoś kogoś pałuje, czy używa broni lekkomyślnie” – mówił o agresywnym zachowaniu służb.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Niemniej jednak, przez dużą część rozmowy, sugerował, że niektórzy bandyci z Marszu Niepodległości mogli być tylko prowokatorami: „Trzeba także sprawdzić, czy osoba, która rzuciła racą w mieszkanie, które się zapaliło, nie była podstawiona”.

Ex-narodowiec Adam Andruszkiewicz po raz pierwszy dostał się do Sejmu z listy Kukiz’15 w 2015 r.; następnie związał się politycznie z PiS.

/nt/

Źródła: natemat.pl, wprost.pl                         

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
3 grudnia 2020 21:10

Mam apel do wszystkich nawet średnio inteligentnych ale szanujących siebie: przestańcie Państwo oglądać ten szajs. Lepiej wyjść na spacer!

Zwinka
Zwinka
4 grudnia 2020 01:53

Na pewno tylko politycznie się związał ? Bo w świetle ostatnich rewelacji …

Rafapon
Rafapon
4 grudnia 2020 17:05

„…panowie dyskutowali…” Prieżdie vsiego, to mają być panowie? Co do Najmana, to ja dłużej piję piwo, niż on walczy. A ten z bloków jeśli nie trafił do ministerstwa po znajomości, to jak tam trafił? Jak można wyczytać, „ukończył stosunki międzynarodowe”, znany był też z pobierania „kilometrówek”, mimo że nawet nie miał prawa jazdy. A na cyfryzacji to pewnie się znał, bo grywał w gry komputerowe.
p.s. Szanowna redakcjo, może należałoby stworzyć dział satyryczny, żeby takich jaj nie mieszać z poważnymi tematami.

marian
marian
4 grudnia 2020 18:58

Przepraszam,że zapytam a czem zajmuje się teraz ten słynny Nojman,że zaprasza nawet takiego ,,eksperta” od wszystkiego jak Andruszkiewicz na rozmowę?.

Kinga
Kinga
6 grudnia 2020 22:07

dawno nic nie było o tym glonojadzie lotnym jak furmaka z brukwią.