„Andrzej Duda na TikToku, czyli co robić, by nie wypaść z roli klauna”

TikTok już nie jest ukochaną zabawką Andrzeja Dudy

– „Wychodząc naprzeciw wszystkim stęsknionym za sportem, wraz z Ministerstwem Cyfryzacji, zapraszamy do turnieju Grarantanna. Od dzisiaj znajdziecie mnie także na Tik Toku!” – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

 

Do wpisu dołączył, mające być pewnie w jego przeświadczeniu – zabawne nagranie. Ciekawe też, w jakim charakterze zamierza wziąć w tym przedsięwzięciu udział…

Jeden z internautów tak podsumował rzeczony Tik Tok: – „Portal społecznościowy, gdzie wrzuca się filmiki. Stamtąd pochodzą takie pomysły jak „skull breaker challenge” czy „coronavirus challenge”. Albo prościej i dosadniej mówiąc „Instagram z debilniejszymi treściami”.

 

– „Kampanii ciąg dalszy. Podziwiam wspaniałe samopoczucie. Radość na twarzy pana prezydenta naszą radością. To nic, że ponad dwa tygodnie siedzimy w domu, nie zarabiamy na czynsze, ZUS-y – ale to nie pański problem w końcu nie w pana kieszeń to uderzyło. Na TikToku tego nie ma”; – „Drogie dzieci ten miły Pan chce wysłać Waszych rodziców na wybory i do komisji wyborczych, a Wasze babcie i dziadków na poczty, ale w tej grze nie ma dodatkowych żyć, każda śmierć to prawdziwy definitywny GAME OVER bez szans na zagraj w to jeszcze raz”;

– „Andrzej Duda na TikToku, czyli co robić, by nie wypaść z roli klauna”; – „Nie jesteśmy przekonani, czy prezydent w kraju ogarniętego pandemią, w którym ochrona zdrowia błaga o potrzebne środki, panuje chaos, w partia władzy prze do wyborów w środku tego wszystkiego, powinien teraz kręcić śMiEsZnE FiLmIkI. Dla nas obciach w fatalnym momencie”; – „JPRDL…. Myślałem że już osiągnął dno, ale on ambitnie wziął łopatę i zawzięcie zaczął kopać głębiej…” – komentowali internauci.

„Dzięki Panie Prezydencie może dowiemy się od Pana od kiedy i jak władze państwowe zainteresowały się koronawirusem?” – rzeczowo zapytał Janusz Piechociński z PSL.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

14
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
4 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
ShaqMirandaGooolAndyZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał P
Rafał P

Kto mu takie głupie pomysły podsuwa? Ruchadło Leśne, czy już sam zjechał na taki poziom?

Chermes
Chermes

Włoży skórzane majtaski i zatańczy na rurze, by podniecić Leśne Ruchadło?
Szczerze mówiąc, wcale bym się nie zdziwił. 🙂

Kos
Kos

Wladza zainteresowaly sie koronawirusem, jak tylko wspomnial o tym premier. Premier pracuje nad szczepionka juz od 4 lat.

Lehoo
Lehoo

:at prawie 50, a mentalnie – gówniarz

andrzej
andrzej

Przecież „On ” nigdy powagi Urzędu” sobą nie prezentuje.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ptaszek idiota,
głupszy, niż się zdaje,
strojny barwną krajką,
z głową jak makówka,
nieprzyjaciel kota,
ojciec pięciu jajek,
z których każde jajko
pełne jest półgłówka,
przyparty do drzewa
pierzem rudosinem,
toczy głośne swary
z innym znów kretynem,
po czym śpiewa, śpiewa
głupstwa nie do wiary.
(Maria Pawlikowska-Jasnorzewska)

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Mam sugestię w sprawie odpowiedzi na pytanie pana Piechocińskiego: władze zainteresowały się koronawirusem, kiedy PAD, ryjąc pod dnem, dokopał się do Chin.

Zwinka
Zwinka

A gdzie e-hopsasasa dla seniorów ??? Andriusza powinien dla nich kazaczoka zatańczyć. Publicznie. Żeby tym łażącym po sklepach dziadkom pokazać, jakiego to gieroja mogą, jeszcze przed śmiercią, wybrać na prezydenta.

Andy
Andy

Wszystko – internet, Facebook, Insta, TikTok, kamery internetowe, mikrofony, TVP a nawet długopis – zostało wymyślone po to, aby ten pan mógł pokazać całemu światu, że w czaszce zamiast mózgu ma gotowane podgrzybki. Dlaczego nikt nie oskarży go o narażanie na śmieszność urzędu, który sprawuje. Przecież wszytko, co robi, to naruszanie powagi i godności Prezydenta RP.

Goool
Goool

Anonimowa pierdoło tylko obrażać potrafisz? Aby dotrzeć do konkretnego odbiorcy, trzeba wybrać odpowiednie media. I tyle. To jest coś, czego środowiska opozycyjne nie rozumieją od dekady. Potraficie tylko obrażać drugą stronę, merytorycznie zaś kulejecie tak samo jak PiS, tyle że na drugą nóżkę

Zwinka
Zwinka

A co, to ten prowincjonalny aktorzyna ma jakieś problemy z dotarciem do Kurskiego ??? Nie wystarcza mu, że do dorosłych blebla jak potłuczony, to jeszcze dzieciom musi mącić w głowach ? W kraju rozszerza się epidemia, a ten jakieś pląsy i hocki klocki wyczynia ??? Andy ma rację.
No ale jakiś postęp u towarzysza Goooola jednak jest : zauważył, że PiS kuleje na jedną nóżkę.

Goool
Goool

Towarzyszy to szukaj u swoich, ode mnie z „towarzyszem” wara. Tu chodzi i to aby młodzież się nie włóczyła po osiedlu. Niech lepiej gra w gry komputerowe. Jest sporo wartościowych gier, które poza rozrywką rozwijają wiele umiejętności. Polecam.

Shaq
Shaq

Towarzyszu Goool, co się tak rzucacie, jakby was pchły żarły? Przelew z Rosji nie przyszedł? Przy okazji, skoro zarzucacie komuś, że występuje tu pod nickiem, z przyjemnością dowiem się, jak sami się nazywacie.

Miranda
Miranda

to po prostu „Duda i jego tajemnice”. Dzięki panie Tomku/Piątek/ i Panie Marcinie/Celiński/