Andrzej Duda „wkręcony”.

Duda w TVN. „Mieliśmy z Bidenem bardzo sympatyczną wymianę korespondencji”

Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM Pałac Prezydencki potwierdził autentyczność nagrania rosyjskich youtuberów z Andrzejem Dudą. Rozmówcy polskiego prezydenta podali się za sekretarza generalnego ONZ Antonio Guteressa. W trakcie rozmowy: „próbowali namówić Andrzeja Dudę na żarty o tym, czy Donald Tusk jest homoseksuailstą, czy Żubrówka jest dobra”.

 

Inne kwestie poruszone w tej rozmowie dotyczyły niszczenia w Polsce radzieckich pomników a także potencjalnej chęci odzyskania przez nas Lwowa. Rosjanie połączyli się z prezydentem po II turze wyborów. „W rozmowie z osobą podszywającą się za sekretarza generalnego ONZ Andrzej Duda tłumaczył m.in. jak wygląda sytuacja epidemiologiczna w Polsce. Podkreślał, że w naszym kraj epidemia jest pod kontrolą. Podpuszczany przez youtubera przyznał, że być może źródłem koronawirusa w Polsce są Ukraińcy. Dodał jednak, że to trudne do rozwikłania” – czytamy na rmf24.pl

Kolejnym wątkiem rozmowy był temat osób LGBT. Dzwoniący do prezydenta powiedział, że: „Donald Tusk poskarżył się António Guterresowi, że Andrzej Duda dyskryminuje osoby nieheteronormatywne. Duda wypiera się tego i twierdzi, że Donald Tusk po prostu go nie lubi”.

 

Autorzy telefonicznego żartu stwierdzili, że :”Rafał Trzaskowski kontaktował się z sekretarzem generalny ONZ i powiedział mu, że to on wygrał wybory. Duda reaguje zdziwieniem. Opowiada też, że wybory były uczciwe”.

Trzeba uczciwie stwierdzić, że Andrzej Duda nie jest jedynym ani pierwszym, tak wysokiej rangi, politykiem, którego „wkręcili” Rosjanie. „Youtuberzy wkręcili już księcia Harry’ego, Eltona Johna, prawdopodobnie Berniego Sandersa i Recepa Tayyip Erdogana”.

Nie znam się na procedurach dotyczących ochrony głowy naszego państwa. Do rozbijanych taśmowo samochodów przez tych, którzy mają dbać o bezpieczeństwo VIP-ów, doszedł chyba kolejny problem…

/as/

Źródło:rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
16 lipca 2020 00:11

Ośmieszony przez dwóch Rosjan zaledwie trzy dni po wyborach…………. DNO!!!!!!!!!!