Ulubiony tweet wiceministra sprawiedliwości.

Z YouTube’a usunięto kanał Patryka Jakiego

Patryk Jaki zarzeka się na wszystkie sposoby, ale nie wywinie się. Jest dowód. Plama na honorze zostanie. „Jest moc! I ani jednej unijnej szmaty, że o pedalskiej tęczy nie wspomnę. Brawo Wy! Duma”. Taki oto wulgarny wpis o Marszu Niepodległości na Twitterze pan minister był uprzejmy polubić. A że w sieci nic nie umknie uwadze komentatorów, natychmiast wokół tego faktu rozpętała się internetowa burza.

Polubienie wpisu wytknęli Jakiemu na antenie TVN24 posłowie Sławomir Neumann i Adam Szłapka.

Na początku Jaki zaprzeczał, mówiąc, że „nigdy nie polubił takiego wpisu”. Zgromadzonych w studiu polityków pytał: „Czy jesteście na sto procent pewni, że to moje konto? Dobrze wie, że w Internecie nic nie ginie więc ostatecznie oznajmił, że „to musi być przypadek” i zapewnił, że się pod tymi słowami nie podpisuje.

https://twitter.com/wioolun/status/929695240763691008

Ostatecznie wiceminister „odlubił” wpis. W swoim krótkim komentarzu na Twitterze podkreślił, że polubienie go było „błędem i przypadkiem”.

Jeden z internautów zapytał Jakiego wprost: „I pan chcesz być prezydentem, europejskiej stolicy, otwartej, która tyle wycierpiała przez nazizm??”
(Źródło: wp.pl)

/p/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
PolkaMordazdradzieckaantyuzurpatorZwinkaPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojtek
Wojtek

Od samego początku,również na tym forum,twierdziłem że mamy władzę faszystowską.Teraz mamy ustrój faszystowski.Tak nawiasem,to rozpetała się burza po wpisie dziennikarza Time,który stwierdził,że w Warszawie odbył się marsz nazistów.Uważałem,że to jednak przesada.Zmieniłem zdanie,po lekturze haseł i okrzyków,jakie miały miejsce na tzw. marszu niepodległości.A minister nijaki legitymizuje okrzyki typu „Sieg Heil” czy „biała rasa”.Mamy tak głupie społeczeństwo,że nie zasługujemy na to,by mieć swoje państwo. Może ktoś mnie oświeci,tak przy okazji,jakiego Boga chcą faszyści?Bo wydaje mi się,że chyba chodzi o boga wojny,a więc Marsa?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Raczej Thora albo Odyna. Bo ten czczony przez KK, nawet w Polsce, z pewnością odwraca od nich oblicze.

Janina
Janina

Cytat z portalu Na Temat.pl: „Dopiero uzupełniam wykształcenie. Kończę doktorat z prawa i najlepszą szkołę na świecie – IESE w Barcelonie. Naprawdę mogę poczekać” – mówi w rozmowie z Dorotą Łosiewicz Patryk Jaki”. Felieton dotyczył m.in. kandydowania na prezydenta Warszawy. Czy to tak można, bez ukończenia studiów prawniczych pisać doktorat z prawa? Czy tylko temu panu coś się pomieszało? Zresztą nie pierwszy raz. Chyba coś mu nie gra pod kopułą.

antyuzurpator
antyuzurpator

Nie zdziwiłbym się, gdyby w grzybiastej toruńskiej uczelni odpowiednio słuszny funkcjonariusz mógł zrobić doktorat nawet nie mając matury. A może nawet by się shabilitował. W końcu ma być jak było: „Nie matura, lecz chęć szczera…”.

Zwinka
Zwinka

Dla zdemoralizowanych smarkaczy nazizm to śliczne mundurki SS-manów. W końcu zaprojektował je sam Hugo Boss, nieprawdaż ??? Żadne tłumaczenia nie trafiają do zaczadzonych głów, bo to PAŃSTWO powinno bronić Obywateli przed ewidentnym zagrożeniem, ale widać znów musi zdarzyć się jakieś wielkie nieszczęście, aby Polacy zrozumieli, że zostali zagonieni jak stado głupich baranów do zagrody pod elektrycznym „pastuchem”.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Te, nijaki, marzy ci sie brunatny mundurek?

Polka
Polka

nie ma zgody warszawiaków na tego rodzaju prezydentów, my szanujemy krew przelana przez przodków