Anielski głos uciszył rozgorączkowanych uczestników spotkania z Beatą Szydło w Bochni (film)

Anielski głos uciszył rozgorączkowanych uczestników spotkania z Beatą Szydło w Bochni

Objazd Polski przez polityków partii rządzącej trwa w najlepsze. Bardzo często na tych spotkaniach dochodzi do pyskówek, przepychanek, a nawet rękoczynów. Populistyczny spokój i wizję krainy mlekiem i miodem płynącej burzą politykom PiS oraz ich zwolennikom wszyscy Ci, którzy przychodząc na spotkanie zadają niewygodne pytanie. Nie inaczej było podczas wizyty wicepremier Beaty Szydło w Bochni.

Pani premier w swoim stylu opowiedziała uczestnikom o sukcesach rządu i planach „dobrej zmiany”, nie przepuszczając przy tym okazji, aby wytknąć poprzednikom wszystkie możliwe błędy. Wszyscy w trakcie wystąpienia Szydło mogli poczuć się fantastycznie.

W dowód wdzięczności, po przemowie pani wicepremier, wyrażali swoje podziękowania. Niestety sielską atmosferę zburzyła, jak zwykle zresztą, grupka niezadowolonych, która swoim zwyczajem zaczęła zadawać niewygodne pytania o legitymowanie podczas spotkań przeciwników PiS-u, o protest niepełnosprawnych itd. „Chcę tylko wiedzieć, czego wy się boicie?” – zapytał w Bochni jeden z przeciwników „dobrej zmiany”. W odpowiedzi tradycyjnie pojawiły się głosy domagające się opuszczenia przez niego sali.

Pewnie doszłoby do szarpaniny, ale zwykłe okrzyki i wyzwiska uciszył niespodziewanie głos śpiewającej uczestniczki spotkania: „Aby żadna rodzina na świecie nie była bez domu. Aby dom był ostoją, oazą i chronił przed złem. Panie spraw, aby nikt nie roztrwonił twojego daru. Żyjąc teraz i tutaj i tym, co przynosi dzień.”

Zaskoczona sala ucichła, a po chwili posypały się ponownie peany wdzięczności i podziwu pod adresem rządzących. Zadający niewygodne pytania mężczyzna został po chrześcijańsku zaatakowany przy wyjściu chwytem za gardło. Beata Szydło „uskrzydlona” śpiewem i wyrazami wdzięczności za jej „poświęcenie i zaangażowanie” oceniła spotkanie w Bochni jako „bardzo dobrą rozmowę o Polsce.”

wb

Źródła: wiadomości.wp.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Zgredzinkamagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magdalena
magdalena

Niech Matoło Morawiecki przyzna jej premię za „ciężką” pracę. Bo przecież nikomu tak się premia nie należy jak jej.

Zgredzinka
Zgredzinka

Nie taki on znowu Matoło … łgać się nauczył w tri miga.