Antoni Macierewicz posiada „materiały od aliantów, które ujawniają prawdę o Smoleńsku”

Raport podkomisji Macierewicza nie może zostać opublikowany z powodu… pandemii

Były szef MON skrytykował spot wyborczy Szymona Hołowni. „To jest margines marginesu polskości” – ocenił były minister obrony narodowej.

 

Szymon Hołownia udostępnił spot, który część internautów odebrała jako kpinę z katastrofy smoleńskiej. Kandydat przeprosił za udostępniony przez siebie materiał i po kilku godzinach usunął go z sieci.

Do sprawy zdążył się już odnieść Antoni Macierewicz. „Proszę nie namawiać mnie do wypowiadania się o tym panu. To zachowanie jest marginesem marginesu polskości” – stwierdził. Polityk Prawa i Sprawiedliwości poinformował ponadto, że posiada „materiały od aliantów, które ujawniają prawdę o Smoleńsku”.

 

Były minister zasugerował przy tym, że za rządów PO robiono wszystko, żeby zatrzeć ślady katastrofy. „Premier Donald Tusk wziął na siebie odpowiedzialność za śledztwo, ponieważ nadzorował badania katastrofy. To on zajął się kłamstwem smoleńskim i niszczenie dowodów w tej sprawie” – kontynuował prawicowiec.

Działacz PiS spekulował, że w pierwotnej ekspertyzie na temat katastrofy zapisano informacje o wybuchu na pokładzie Tupolewa. „Tylko w raporcie ktoś zmienił zapis na pożar” – podkreślił.

Rewelacje Macierewicza, jak zwykle, zostały wyśmiane przez niezawodnych użytkowników sieci. „To wydaniu kilkudziesięciu milionów złotych przez podkomisje smoleńską Szalonego Antka jedynym efektem jej prac jest ogromny wzrost cen parówek w sklepach!” – zauważył jeden z czytelników Wirtualnej Polski.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
jurekTajemnica MacierewiczaMarloeElaRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Widać, że zbliżają się wybory bo Antoni w gotowości!

Chermes
Chermes

Fakt pozostaje faktem. Pod Smoleńskiem był zamach. Dowody na to Macierewiczowi przekazali alianci. Dokumenty potwierdzone podpisami Stalina i Roosewelta wręczył Macierewiczowi sam Churchill, w Jałcie, zaraz po konferencji.
Akta te zostały obecnie zbadane przez Napoleona oraz Pana Boga, z sali 13 szpitala w Tworkach. Obaj oni uznali je za jak najbardziej autentyczne. 🙂

Marloe
Marloe

Dodam ,że konferencja była na Syriuszu w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa .:)

Dociekliwy
Dociekliwy

Materiały od aliantów to packung Würstchen und a can of pepsi. Amerykanie potwierdzili wybuch. Wybuch radości, że trafili na frajerów kupujących bez przetargru i offsetu.

HerodAntypis
HerodAntypis

Hołownia potarł brzozę papierem i wyskoczył złośliwy dżin smoleński. To już nie religia, to okultyzm ze swej ciemnej strony.

Zbyszek
Zbyszek

I kto bogatemu zabroni bredzić?

Witek
Witek

A te ekshumacje potrzebne były po co ruszali śpiące dusze chyba dla kasy ! Smutne

HerodAntypis
HerodAntypis

Ekshumacje to był tylko pretekst aby przy okazji rozpruć sarkofag i uczynić go otwieralnym. Kolanko koniecznie chce spocząć na Wawelu pod pretekstem grobowca rodzinnego. Takie chamskie wproszenie się do miejsca mu nie przeznaczonego i nieosiągalnego w żaden inny sposób. Radziłbym mu pospieszyć się z przejściem na drugą stronę, póki- używając języka himalaistów- „okienko pogodowe otwarte”. Koniunktura wkrótce przestanie sprzyjać.

Ryszard
Ryszard

Papiery od aliantów. Rozumiem, że w kolorze żółtym?

Ela
Ela

wg Macierewicza alianci to jego towarzysze z dawnej ZSRR, obecnie Rosji

Tajemnica Macierewicza
Tajemnica Macierewicza

Kapitan TU154 IP wczoraj 23:05

Kaczyński nigdy nie odejdzie, bo się boi, że tzw. „podkomisja smoleńska Macierewicza” będzie rozwiązana i prokuratura zakończy śledztwo oparte na raporcie Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, z którego wynika jasno kto zawinił i kto przyczynił się do katastrofy !

Boi się, że będzie musiał przed prokuraturą i sądem wyjaśniać, być może przy użyciu wykrywacza kłamstw, czy namawiał brata do wymuszania na załodze TU154 decyzji o lądowaniu, pomimo braku odpowiednich warunków pogodowych !

Tajemnica Macierewicza
Tajemnica Macierewicza

Anna Pałubska Panie Macierewicz trzeba było nie jadać obiadku a potem nie uciekać z miejsca katastrofy, tylko zaangarzować się się w śledctwo. „Po tym, jak już się pomodlili za zmarłych i oddali im cześć, udali się do restauracji, żeby zjeść obiad. Głównym zaganiającym do autobusów i zachęcającym do jak najszybszego wyjazdu ze Smoleńska, był Antoni Macierewicz”. Lubię to! · Odpowiedz · Oznacz jako spam · 30 · 1 d Stefan Karpciw Uciekał tchórz . Gacie mu latały że strachu . A teraz jaki odważny . Szkoda komentarza na tego psychola.⛷ Lubię to! · Odpowiedz · Oznacz jako spam · 11… Czytaj więcej »

jurek
jurek

Nowe materiały? To może profesor Michał Kleiber wznowi starania o wspólne posiedzenie naukowców od badań katastrof lotniczych i „ekspertów smoleńskich”. Coś zniknął temat jakoś.
A potem może PAN zrobi forum z płaskoziemcami i antyszczepionkowcami.