Antyszczepionkowcom już zupełnie odbiło. Zaatakowali punkt szczepień

Antyszczepionkowcom już zupełnie odbiło. Zaatakowali punkt szczepień

Wczoraj, ok. godziny 13.30 przed jednym z punktów szczepień w Grodzisku Mazowieckim zebrała się grupka przeciwników szczepień.

Antyszczepionkowy, argumentując swoje działanie ograniczaniem ich prawa do wolności i prowadzeniem „eksperymentu medycznego”, usiłowali wejść do budynku. Doszło do szarpaniny z pracownikami punktu. Ten pokaz agresji, chamstwa i wulgarności możemy obejrzeć na Twitterze, gdzie zamieszczono filmik z tego zajścia.

Było dość ostro. Interweniowała policja i zatrzymano dwie, najbardziej agresywne, osoby. „Postawiono im zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności osobistej funkcjonariusza policji”.

Do sprawy odniósł się m. in. dr Paweł Grzesiowski, który napisał na Twitterze: -„Jestem kompletnie rozbity. Antyszczepionkowcy od słów przeszli do czynów. Agresja wobec osób wykonujących szczepienia to atak na funkcjonariuszy publicznych. Oczekujemy surowych konsekwencji wobec agresorów i wzmocnienia ochrony przez służby patrolujące okolicę punktów szczepień”.

Co na to internauci?

Atak antyszczepionkowców na punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim jest ponurym symbolem rozkładu Polski. Władza, która promuje niewiedzę, brak kompetencji, chamstwo i agresję, legitymizuje takie sytuacje”;

Pamiętacie mruganie okiem Pana Dudy do antyszczepionkowców? – Nie, bo nie. Też nie lubię jak mi się ktoś z igłą kręci koło ramienia. A ostatnie wyczyny sejmowych cymbałów pod domem dziecka, w którym zaszczepiono młodzież. Od słów do czynów nie jest daleko”;

A mnie atak antyszczepionkowców wcale nie dziwi. W kraju, w którym wprowadza się strefy anty LGBT, w którym ludzie z krzyżykami na piersi wrzucają zapalone race do czyjegoś mieszkania, w którym prezydent odmawia człowieczeństwa przedstawicielom mniejszości seksualnej, nie dziwi”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/do/

Źródło: polsatnews.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
26 lipca 2021 10:18

Nie ma żadnego „mrugania” do antyszczepionkowców. Jest dla nich kasa z naszych podatków.

Rozbawiony
Rozbawiony
26 lipca 2021 10:28

„A mnie atak antyszczepionkowców wcale nie dziwi. W kraju, w którym wprowadza się strefy anty LGBT…”
Tak się składa, że panią z charakterystyczną, fantazyjną fryzurą, można zobaczyć na zdjęciach z wielu, różnych protestów, z protestami środowisk LGBT włącznie 🙂 Do sprawdzenia w sieci. Pachnie ustawką i prowokacją z daleka. Pytanie tylko – czyją?

Cezary
Cezary
26 lipca 2021 16:01
Reply to  Rozbawiony

A możesz podać linki do tych zdjęć, czy tylko tak sobie twierdzisz?

Zbyszek
Zbyszek
26 lipca 2021 10:35

Faktycznie, zachowują się jak ofiary okrutnego eksperymentu.

Chermes
Chermes
26 lipca 2021 18:16
Reply to  Zbyszek

Aż by się chciało tych w piżamkach wyłapać i przymusowo zaszczepić, w tej klinice, do której tak bardzo chcieli wejść. 🙂

Predator
Predator
26 lipca 2021 11:05

pis, kościół i duda to ciemnogród, po jego wyborcach nic mądrego nie można się spodziewać. Takie jest prawo natury, ciemnota nie mając instynktu samozachowawczego kieruje się w strone zagłady.

Alex
Alex
26 lipca 2021 12:14

Mieszkam.w Kanadzie .W miejscu gdze byłem zaszczepiny dwa razy jest szczeoinych tysiące ludzi dziennie.Wewnątrz jest 100 stanowisk do szczepienia .Jaka Policja ? Ludzie co to za tępy naród ci Polacy ? Wszystkich anty wysłać na Syberię bo to Putina robota.

Rafapon
Rafapon
26 lipca 2021 17:54
Reply to  Alex

Też mieszkam w Kanadzie, i też już dostałem drugą dawkę. Nawet nie musiałem się dobijać, bo dostałem telefon, że następnego dnia mogę przyjść po drugą dawkę. Spokojnie, nikt nie pogania, ani nikt nie protestuje. A za te protesty w Polsce chyba też odpowiedzialny jest ten polski nieodpowiedzialny rząd. Robi wszystko, żeby ludzi wkurzyć.

Marek
Marek
26 lipca 2021 13:33

A przeciwnicy dalej potrafią tylko gadać. Kiedy w końcu zrozumiecie, że dla prawicowców kompromis, dyskusja, argumentacja i demokracja to słabość? Oni się z waszej pobłażliwości śmieją prosto w twarz. A wy co? Nawet mocniejsze słowa ledwo przechodzą wam przez gardło. Nawet prawicowego debila i skur.. nie można nazwać dosadniej bo moderator nie puści. Oni was gwałcą na każdym kroku a wy czekacie an zbawiciela Tuska, Unię, polskiego Makrona czy kto tam jest w tym miesiącu modny. Na milicję nie ma co liczyć, ona jest częścią problemu. Służalcza upolityczniona bojówka o zerowym pojęciu co oznacza słowo „policja” i czemu ma służyć formacja porządkowa w państwie demokratycznym.

Marek
Marek
26 lipca 2021 17:54

Jeszcze taka dygresja. Proszę zwrócić uwagę co mówią media o zatrzymanych. Nie słyszałem by ktokolwiek został zatrzymany za atak na ludzi, za pobicia, za wulgaryzmy w przestrzeni publicznej. Wszystkim zatrzymanym stawiane są zarzuty z paragrafów „o atakach na milicję”, bo tylko to jest niedozwolone w państwie pis. Bić innych możesz byle nie władzę i milicję.

Jac
Jac
26 lipca 2021 20:56

Łykacie tą histerię pandemiczną jak małpa kit, a to wreszcie politycy dorwali się do upragnionej władzy i mogą z szaraczkami robić prawie (na razie) wszystko.

***** ***
***** ***
27 lipca 2021 14:27

Gdyby pisuary na czele z TW”Balbiną” niepodjudzalii zachęcali, takie bandy wyrzutków społrcznych nie miały by śmiałości do takiego postępowania. A milicja ma ciche przyzwolenie różnych kamińskich i jemu podobnych, żeby ich zostawić w spokoju, a główną agresję kierować na protesty pokojowe, np kobiet!

Jerzy
Jerzy
27 lipca 2021 21:43

Jeżeli faktycznie byli w pasiakach to należałoby owo antyszczepionkowe sqrwysyństwo, faktycznie zamknąć w obozach koncentracyjnych. Oni nie wiedzą co oznaczał taki strój. Ja wiem. Mój ojciec opowiadał kim był człowiek w takim stroju. Był więźniem Auschwitz i Mattchausen.