Apel o pozew zbiorowy przeciwko Sklepowiczowi

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk o „bohaterstwie” Morawieckiego

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk prosi o przyłączanie się do jej pozwu przeciwko Romanowi Sklepowiczowi. O przyłączenie się do toczącego się postępowania apeluje na swoim Facebooku. Zamieszcza tam wzór oświadczenia, które można wypełnić. Do pozwu mogą dołączyć tylko uczestnicy Czarnego Protestu lub osoby czynnie z nim związane. Oświadczenie trzeba wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru do Sądu Rejonowego we Wrocławiu.

POZEW PRZECIWKO ROMANOWI SKLEPOWICZOWI – DOŁĄCZ TERAZ.Szanowi Państwo, w związku ze złożonym przeze mnie prywatnym…

Opublikowany przez Magda Dobrzańska-Frasyniuk na 13 października 2017

Żona Władysława Frasyniuka złożyła pozew przeciw Sklepowiczowi w minioną środę. Chodzi oczywiście o jego wulgarną wypowiedź o uczestniczkach Czarnego Protestu. – „Protestuję przeciwko wulgarnemu chamstwu”– mówiła Dobrzańska-Frasyniuk, składając pozew. – „Mamy Jarosława Kaczyńskiego, który z mównicy sejmowej krzyczy, że zamordowaliśmy mu brata i jesteśmy kanaliami. To jest dokładnie ta sama retoryka, jaką zastosował pan Sklepowicz, mówiąc o tym, że uczestniczki Czarnego Protestu, w tym ja, tak naprawdę chodzą tam z powodu nieuprawiania seksu, szpetoty i innych elementów estetyki, które nie mają znaczenia przy rozmowie o poważnych rzeczach, jakimi są prawa kobiet i aborcja” – dodała.

Domaga się dla Sklepowicza kary ograniczenia wolności, przeprosin oraz wpłacenia 10 tys. zł na rzecz Centrum Praw Kobiet.
(Źródło: Facebook)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MAREKIlona NedPolka gorszego sortuKłyza MSZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nika
Nika

Super inicjatywa. Za takie zachowanie musi być kara. Wychodzą kompleksy z tych wszystkich frustratów prawicowych, którzy nic sobą nie reprezentują, a aspiracje realizują poprzez agresję i przemoc!

Zwinka
Zwinka

Niestety, nawet najbardziej chamskie słowa rzucone w powietrze, nie mogą być podstawą do postępowania sądowego. „Wszystkie kobiety to zdziry”, czy „wszyscy mężczyźni to beznadziejne fiuty”, to nie to samo, co „Kowalska ( ta konkretna Kowalska, z PESELEM) to zdzira, a Kowalski ( ten Kowalski, j.w) to beznadziejny fiut” …Taka prawda, niestety, ale reagować trzeba …

Kłyza MS
Kłyza MS

Co do szpetoty, to tego raczej się nie wyprze XD

Zwinka
Zwinka

Nie wszystkie kobiety mogą być tak ponętne, jak posłanki PiS powyżej 35 w/g wskaźnika BMI (Body Mass Index – wyjaśnienie dla niekumatego suwerena).

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Najwyraźniej ideałami kobiecej urody są dla tego kulturalnego inaczej typka panie Pawłowicz, Mazurek i Hrynkiewicz. No cóż. Ponoć piękno jest w oku patrzącego. Współczuję.

Ilona Ned
Ilona Ned

Szczególnie gady i karaluchy

MAREK
MAREK

POPERAM