Krystyna Kofta

Nasz prezes prezesem unii europejskiej?

Może Kaczyński nie chce dłużej żyć. Może myśli: Nie mam już sił, odejdę, ale nie sam, zabiorę was wszystkich ze sobą, rozpierdolę to państwo!

Oj, to musi boleć! Poparcie dla Zjednoczonej Prawicy spadło poniżej 30%

Prezes ma dostać posadę dozorcy pilnującego tego Domu, jak Anioł z serialu. Dom może się zawalić. Jeśli zda sobie sprawę z tego, co go czeka to czy wejdzie, czy nie wejdzie?

W nowym roku w normalnym kraju  

Życzę nam, żebyśmy żyli w normalnym kraju, zostali w Europie, żebyśmy zdrowi byli i mieli czym oddychać. To nie będzie proste, bo rządzący uważają larum nad klimatem za przesadę, mimo że za ich rządów średnia długość życia się obniżyła! 

Duszne Zaduszki

Duszno jest w te Zaduszki. Rodziny dzielą się wzdłuż i w poprzek. Na groby chodzą oddzielnie. Nawet zmarłych dzielą na lepszych i gorszych. Ciała na cmentarzu, kości i popioły w urnach są też lepsze i gorsze. To zależy od tego, kto na kogo głosował, jaki wrzucał głos do urny. Dziwna jest ta zbieżność urny z prochami z urną z głosami. W te dni warto pamiętać, że papierowe głosy w proch

Rząd opodatkuje „małpki”. Sprzedawcy wymyślili już sposób na ominięcie opłaty

Ludzie starzy i młodzi, różnej orientacji seksualnej, i hetero, i homo, LGBT i heilujący, kibice różnych drużyn, sportowych i politycznych. Każdego dnia, 3 miliony Polek i Polaków jednoczy się ponad podziałami.