Banaś do Kamińskiego: „Będę Cię obserwować”

Banaś do Kamińskiego: "Będę Cię obserwować"

Marian Banaś i Mariusz Kamiński  są na Twitterze  nowicjuszami.  Szef NIK Banaś założył konto w grudniu zeszłego roku, a minister spraw wewnętrznych zaledwie w ostatnią środę.

„Witaj Mariusz! Oczywiście będę Cię obserwować” powitał na Tweeterze Mariusza Kamńskiego Marian Banaś.

 

Wejście na odcisk szefowi NIK, jakim było przeszukanie przez CBA domu jego syna Jakuba, długo odbijać się będzie PiSowi czkawką. Kto się nie zgadza z władzą, może na podstawie pomówień być aresztowany i skazany – stwierdził Banaś.

Spór o wybory kopertowe, sprawa ściągania podatków, luka VAT, pomoc dla przedsiębiorców, działalność szpitali w czasach epidemii ,realizacja wyborczych obietnic.

NIK ma wykonać  ponad 100 interwencji.

 

Marian Banaś z otwartą przyłbicą wstąpił na wojenną ścieżkę z rządem PiS i Jarosławem Kaczyńskim. Stwierdził, że będzie bronił niezawisłości Najwyższej Izby Kontroli, której  szefuje i nie pozwoli na nią wpływać żadnej władzy ani żadnej partii politycznej.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Na końcu szef NIK dolał oliwy do ognia jakim jest jego spór z PiSem, mówiąc, że działania tej partii przypominają czasy bolszewickie.

Ciekawe, czym skończy się ta wojna na górze. Będzie tylko ulewa czy oberwanie chmury  z gradobiciem ?

/oe/

Źródło: money.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
22 lipca 2021 08:41

Banaś to typowy pisowiec, obiecuje wiele, ale nic nie spełnia. Dopóki nie ujrzę co najmniej pięciu pisowskich dygnitarzy skutych o szóstej rano w miejscu pobytu, to nie uwierzę w żadne jego pogróżki

Maciek123454321
Maciek123454321
22 lipca 2021 09:30
Reply to  HerodAntypis

„Spisane będą czyny i rozmowy” – napisał poeta. To jasne jak słońce, że jeśli nawet omyłkowo milicja obywatelska (celowo podaję dawną nazwę) kogoś aresztuje, to zaraz wkroczy mariuszek ze zbyniem i delikwenta wypuszczą. Ale ponieważ władza pisia ledwo dyszy, to materiały zebrane przez NIK przydadzą się i będą jak znalazł, kiedy ministrem spraw wewnętrznych zostanie przykładowo Marek Biernacki, a ministrem sprawiedliwości na przykład Roman Giertych. Te dwa buldogi nie odpuszczą.

mikado
mikado
24 lipca 2021 10:04
Reply to  HerodAntypis

A jakie szef NIK ma możliwości , aby kogoś zatrzymać? Może tylko skontrolować i skierować wnioski do prokuratury. A co zrobi prokuratura, już wiemy. A więc wyhamuj z tymi opiniami.