Banaś walczył z mafiami teraz niszczą go fejkami!

Marian Banaś PiS-owi nie odpuszcza

Sprawa „kryształowego” Mariana Banasia jest na tyle poważna, że „Wiadomości” TVP nie mogły pominąć jej w swoich materiałach.

 

Oczywiście oddani jedynie słusznej sprawie dziennikarze telewizji publicznej przygotowali ten materiał tak, aby przede wszystkim pokazać całe zło opozycji.

Widzowie „Wiadomości” usłyszeli więc, że CBA złożyło do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Mariana Banasia i w związku z tym partia oczekuje od niego podania się do dymisji.

 

To jest jasny sygnał, że w Prawie i Sprawiedliwości nie ma taryfy ulgowej, co prezes Jarosław Kaczyński powtarza od lat” – mówi w materiale dziennikarz TVP i natychmiast płynnie przechodzi do zaatakowania opozycji.

W przedstawionym materiale pojawia się poseł PO, Stanisław Nitras, który dopytuje o nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych prezesa Banasia.

Pytania Nitrasa stają się podstawą do komentarza redaktora naczelnego Agencji Informacyjnej Miłosza Manasterskiego, który stwierdza, że „opozycja stosuje zasadę solidarności” i „jak wiemy z taśm Neumanna, kto jest związany z Platformą, tego Platforma będzie bronić”.

Dziennikarze „Wiadomości” nie omieszkali przypomnieć spraw Stanisława Gawłowskiego i Krzysztofa Kwiatkowskiego, podsumowując materiał o wykroczeniach prezesa NIK słowami: „politycy Platformy Obywatelskiej stali murem za swoimi ówczesnymi partyjnymi kolegami. Bronili ich i nie żądali dymisji„.

wb

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl; twitter.com

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
smętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Oni wszyscy, czyli Kaczyński, Morawiecki, Banaś, Macierewicz i inni będąc jeszcze prze piersiach rodzicielek walczyli o wolną i niepodległa Polskę. Niemal w zasięgu wzroku mamy 13 grudnia, dzień smutku i refleksji. Ciekawe, co oni wymyślą żeby sławić swoje dokonania.