Banaś znowu – jak gdyby nic – pojawił się w Sejmie i wysłuchał expose Morawieckiego

Banaś znowu – jak gdyby nic – pojawił się w Sejmie i wysłuchał expose Morawieckiego

„Wstaje Prezes Kaczyński, wstaje klub PiS, wstaje Marian Banaś. Klaszcze z nimi na akord. Na stojąco. Wańka-wstańka. Nie ma już niezależnego kontrolera państwowego. Jest skompromitowany funkcjonariusz z najcięższymi zarzutami, broniony przez układ z Nowogrodzkiej” – napisał na Twitterze poseł PO Michał Szczerba. Do tweeta dołączył krótki filmik.

 

Z kolei szef klubu PO Borys Budka w debacie po wystąpieniu premiera, zapytał Morawieckiego: – „Czy symbolem nowych elit ma być pana kolega z resortu Banaś, który jeszcze przed chwilą Pana oklaskiwał?”.

A nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o kolejnych kontrowersjach związanych z obecnym prezesem NIK: „Szef rządu był ostrzegany przed Banasiem? „Z grupą mają być związani byli wysocy oficerowie WSI, UOP, BOR i policji”.

 

Internauci komentowali obecność Banasia w Sejmie: – „Expose Morawieckiego i oklaskujący skompromitowany Banaś to obraz państwa polskiego”; – „Panie Banaś, niech pan wreszcie przestanie klaskać, bo te rączyny pana zabolą i nie będą mogły podpisywać kolejnych aktów kupna – sprzedaży nieruchomości”; – „Kaczyński, Morawiecki, Banaś to faktycznie budowa wielkiej przyszłości, takiej wiekuistej opartej na obłudzie”.

Przypomnijmy, że Marian Banaś kilka dni temu uczestniczył także w inauguracyjnym posiedzeniu Sejmu nowej kadencji.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Doliński
Jacek Doliński
20 listopada 2019 00:07

PiSi już teraz nie ruszą Banasia, bo kandydata na jego następcę musieliby negocjować z opozycyjnym Senatem. Pewnie zawarli z nim cichą umowę: jak ty nie będziesz posyłał kontrolerów NIK-u tam, gdzie nie trzeba, to damy ci spokój do końca naszych rządów.

Shaq
Shaq
20 listopada 2019 07:29

Pisowska mafia sutenerów trzyma się mocno