Bartosz Kownacki obraził się na Ikeę

Bartosz Kownacki obraził się na Ikeę

Bartosz Kownacki, były wiceminister obrony narodowej, ogłosił na Twitterze swój bojkot wobec sieci sklepów Ikea. A wszystko z powodu najnowszego katalogu sklepu, w którym zamiast świąt Bożego Narodzenia występują „zimowe święta”, a choinka została nazwana: „rośliną sztuczną do wewnątrz”.

 

Nasze produkty noszą nazwy zależne od sezonu, a nie od świąt. Wkrótce nastanie zima – oczywiste więc, że produkty nazwano w ten sposób” – tłumaczy Christian Mouroux, rzecznik Ikei.

Oburzenie Kownackiego na sklep jest dość zabawne, tym bardziej, że święta powinny być przede wszystkim przeżyciem duchowym, a nie awanturą wokół nazewnictwa towarów w sklepie.

 

Jednak to nie pierwsza tego typu reakcja posła PiS z Bydgoszczy. Znana jest również jego interpelacja do rządu w sprawie filmów i gazet, jakie powinni mieć do dyspozycji pasażerowie polskich linii lotniczych PLL. LOT.

Brak jest w ofercie filmów o tematyce patriotycznej, jak i o wielkich i wybitnych Polakach. Pasażerowie powinni mieć możliwość oglądania w czasie podróży, które nieraz trwają wiele godzin, takich filmów jak m.in. „Czas honoru”, „Quo vadis”, „Karol – papież, który pozostał człowiekiem”, „Karol – człowiek, który został papieżem” czy „Popiełuszko – wolność jest w nas” – domagał się Kownacki.

wb

Źródło: bydgoszcz.wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
AndrzejRafał PAndaBartMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

dlatego facet jest starym kawalerem

Anda
Anda

Ikea na pewno jest pod dużym wrażeniem bojkotu tego jełopa.

Maciek123454321
Maciek123454321

Oczko się odlepiło. Temu misiu.

Zbyszek
Zbyszek

Ale, zauważcie proszę, ten z Ikea to Christian a Kownacki tylko Bartosz.

Jantar
Jantar

Nie wiedziałam, że pasażerowie LOT mają obowiązek oglądania filmów o papieżu. A nie lepiej, żeby przez wszystkie godziny lotów puszczane były msze i modły, zamiast filmów? (oczywiście to ironia). Swoją drogą to jak zamierza zmusić pasażerów, żeby wybierali filmy religijne? Niech sobie Kownacki wbije do tego pustego łba, że nikt nie ma prawa narzucać pasażerom co mają oglądać lub słuchać!

Chermes
Chermes

Znaczy się: – NIE BĘDZIEMY KUPOWAĆ ROWERÓW PANCERNYCH W IKEI ! 🙂

Maria
Maria

poziom umysłowy tarczyńskiego

Bart
Bart

Generalnie Kownacki z tym swoim widocznym niedorozwojem jest nawet zabawny. Natomiast o ciarki przyprawia, że taki głup dostaje w pisowskim państwie stanowiska.

Maria
Maria

i nie ma się co dziwić co drugi piastujący ważne urzędy jest przygłupem, i tak musi być, bo tylko przygłup daje się prowadzać na smyczy

Rafał P
Rafał P

Na co ten pisiaczek liczy? Że IKEA żeby udobruchać tego p-osła przyśle mu prezent? Przecież gdzie indziej te grudniowo-styczniowe święta to często X-mass, albo z tej okazji pisze się Season Greetings. W końcu są to święta dla wszystkich, bez względu na religię. I niech sobie pisiaczek poczyta o tym, kiedy chrześcijanie zaczęli świętować 25 grudnia z przyległościami. Powinien również doczytać o świętowaniu słowiańskich Godów i to jeszcze przed tzw. chrztem Polski, który nie bardzo wiadomo kiedy miał miejsce, bo na pewno nie w roku 966-tym.

Andrzej
Andrzej

Myślisz, że jego malutki móżdżek potrafi zrozumieć to co czyta?