Beata Gosiewska – skończyła liczyć pieniądze za katastrofę, zaczęła oskarżać

PiS nie chce Gosiewskiej w europarlamencie?

„Pani Beata Gosiewska, jak skończyła liczyć pieniądze, które dostała za katastrofę smoleńską, to zaczęła rzucać oskarżenia pod adresem najporządniejszych ludzi w tym kraju” – powiedział w „Dzień dobry WP” poseł Michał Kamiński.

W RMF FM Gosiewska powiedziała: – „Podczas sekcji w Rosji rozcinano ciała naszych bliskich, po czym nie wszystkie narządy były wsadzone do wewnątrz. To upokarzanie po śmierci. Rosyjskie sekcje były pozorowane, a ciała naszych bliskich bezczeszczone. Ewa Kopacz wiedziała o tym, brała w tym udział lub przynajmniej była świadkiem”.

„Ta kobieta chyba nie wie co mówi, to jest po prostu żenujące. Człowiek kulturalny powinien z ludźmi pokroju Gosiewskiej nie mieć nic wspólnego” – stwierdził Kamiński i nazwał jej słowa haniebnymi. Zdaniem polityka postawienie Ewy Kopacz przed Trybunałem Stanu w związku ze wstrząsającymi wynikami ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej nie ma sensu. – „Ale oczywiście ta władza jest zdolna do wszystkiego”.

Michał Kamiński stwierdził również, że Kopacz jest „najporządniejszym polskim politykiem”, który pełnił funkcję szefa rządu. – „Jak mało kto dorosła do tego, by rządzić Polską” – mówił.
(Źródło: wp.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
adamaAdamPaWełsmętekPaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgredzinka
Zgredzinka

Tyle, że porządność w polityce to raczej wada, a nie zaleta.

smętek
smętek

Takie coś jak Gosiewska nie ma pojęcia co znaczy być porządnym człowiekiem.

Paweł
Paweł

Ochłoń, ochłoń. Chcesz pisać takie teksty, to na forum Onetu lub Wyborczej. Tutaj twoje chamstwo nikomu nie imponuje.

PaWeł
PaWeł

Możesz być oburzony. Twoja sprawa. Uzasadnij to jeżeli potrafisz. Po raz kolejny podpierasz się tym samym żałosnym frazesem. Nie dyskutujemy tutaj o innych forach!

Paweł
Paweł

Czym jest nazywanie kogoś ”szmatą” bądź „suką” jeżeli nie chamstwem? Niektórzy, ukryci za monitorem i pseudonimem, w internetowych dyskusjach zaczynają popisywać się ostrym językiem. Językiem, którego nie używają w rozmowach z innymi ludźmi i którego najprawdopodobniej bali i wstydziliby się używać. Ubliżyć komuś poprzez klawiaturę potrafi naprawdę każdy głupi.
Co do tych innych portali: wspomniane przeze mnie tyłuły to dno jeśli chodzi o komentarze czytelników. Ludzie piszą tam chyba wyłącznie po to, żeby wyładować frustrację. Liczę, że K24 utrzyma inny poziom i dlatego tak nie podobają mi się tego typu wpisy. Komentujmy, dyskutujmy, ale róbmy to porządnie. Pozdrawiam!

Adam
Adam

Jest taka zasada logiczna „il tertium non datur” mówiąca, że „tak” ma oznaczać „tak” i, że „nie”, to „nie”. Zasada ta jest zaprzeczeniem tzw. poprawności politycznej i z chamstwem nie ma nic wspólnego, a do czego prowadzi poprawność polityczna, to widać wyraźnie na Zachodzie.

Paweł
Paweł

Jest też zasada, żeby nie wyzywać obcych ludzi od „szmat” i „suk”, cokolwiek się o tych ludziach nie myśli. Nie mylmy też poprawności politycznej z brakiem kultury.

adama
adama

Wyjątkowo obrzydliwe. Nawet jak na Pis.