Beata Kempa o synu, który chce zostać posłem: „Wielbiciel żołnierzy wyklętych”

Pokazowe miłosierdzie Beaty Kempy

Beaty Kempy nie ma już wprawdzie w polskim parlamencie, ale zdaje się, że jej syn zamierza kontynuować rodzinne „tradycje”. Cezary Kempa ma znaleźć się na wrocławskiej liście Zjednoczonej Prawicy w nadchodzących wyborach do Sejmu i Senatu. – „Nie zabiegałam o to, aby syn startował. To jego suwerenna decyzja” – twierdzi obecna europosłanka PiS Beata Kempa.

 

23-letni Kempa nie ma zbyt dużego doświadczenia w polityce. – „Ale od najmłodszych lat jest jej blisko. Wiele razy pomagał mi rozdawać ulotki wyborcze” – twierdzi Beata Kempa.

No, a poza tym – zdaniem matki – „To polski patriota, wielbiciel żołnierzy wyklętych”.

 

Nie zniechęciła go porażka w ubiegłorocznych wyborach samorządowych. Cezary Kempa chciał zostać radnym powiatu oleśnickiego, w którym leży jego rodzinna miejscowość Syców. Uzyskał… około 150 głosów.

bt

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
GrześMariaKrzywoprostyRafał PPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Jak po depisyzacji na własnej skórze przekona się co to znaczy być wyklętym, to mu to uwielbienie przejdzie. Duma Kempy z syna też przyblaknie.

Irena
Irena

Rece i majtki opadają !!! Siedem klas , komunia , rozdawanie ulotek…..i Sejm !!!

Leszek
Leszek

Uroda istotnie nienachalna. Co innego publiczna erudycja …

Zwinka
Zwinka

„Nie zabiegała o to” …Jasne. Nie musiała. Przecież dziedziczenie tronu, a choćby troniku, jest u Jaśnie Państwa Deweloperstwa dziedziczne. Co, że ustawy takiej nie ma ? Nie szkodzi. Zrobi się w jedną nocną zmianę. Europosłem zgłaszającym taką ustawę do wiadomej laski zapewne będzie Richard Henry Francis Czarnecki, którego najstarszy już jest zaciągnięty ( gruby Rycho o to nie zabiegał, no skąd) do służby u Jaśnie Pana Dewelopera, ale dorastają mu przecie kolejni synowie. „Dynastia” made in PiS w budowie. A Ty, Obywatelu, bul podatki na darmozjadów, siedź cicho i nie przeszkadzaj.

smętek
smętek

Może jednak przestańmy być tacy pokorni i siedzieć cicho.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Psiakrew, dynastia jej się marzy, czy co? Ród Kempów herbu Ulotka.

Rafał P
Rafał P

Tę Beatkę to najlepiej pamiętam z filmiku na You Tube, jak to swoje sadło przemieszczała na jakiejś plaży. O jej synalku, który miałby „odziedziczyć” stolec p-osła to słyszę pierwszy raz. Ale jeśli znowu miałby wygrać PiS-uar, to może ten Kempa-junior byłby przydatny, żeby nawet największe propisowskie jołopy zrozumiały, że trzeba zacząć myśleć.

Krzywoprosty
Krzywoprosty

Zal mi dupę ściska, że mając 65 lat znów wracam do czasów PRL. Obywatelka Kępa, jako dostojnik jedynie słusznej Partii PiS, trzymającej się ściśle wytycznych Komitetu Centralnego Episkopatu Polski należącego do światowej korporacja ukrytych dewiantów seksualnych – czytaj korporacja watykańska. Obywatelka Kępa jak towarzysz Jaroszewicz, załatwi synowi (iloraz inteligencji po mamusi cwaność na 100%) szefowanie ośdkiem badawczo rozwojowym FSO na Żeraniu. Ostatecznie Riczard Czarnecki tez wpakował swojego syna na etat posła w sejmie. Syn jak wiadomo z taśm nie nadawał się do wyliczeń kredytów banku Czarneckiego. Ludzie – rządzą nami cwaniacy w sutannach, ich pomagierzy i cwaniacy bez wizji naszego… Czytaj więcej »

Maria
Maria

A czy Sejm RP to śmietnik czy przytułek dla nieudaczników ?

Grześ
Grześ

ciekawe czy też,, prawnik,, jak mamuśka ? a tak poważnie władza i mamona naprawdę ogłupia na własne życzenia robią z siebie durniów no bo jaka to argumentacja ? pożal się boże.