Beata Mazurek stęskniła się za Donaldem Tuskiem

Mazurek odpowiada na propozycję Trzaskowskiego w sprawie debaty

Po zatrzymaniu byłego ministra transportu Sławomira Nowaka, politycy Prawa i Sprawiedliwości oczekują komentarza Donalda Tuska w tej sprawie.

 

Polska wstrzymała oddech. Ktokolwiek widział lub wie, gdzie schował się „król” Europy co tam, całego świata, proszony jest o pilną informację i kontakt z PO. Niepotwierdzone źródła sugerują, że DT szukają się już Niemcy i Rosja. Prośba tylko o poważne sugestie” – napisała na Twitterze Beata Mazurek, zamieszczając pod wpisem zdjęcie Donalda Tuska z Jeanem-Claudem Junckerem.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

 

Znany z ciętej i trafnej riposty Tusk napisał: „Informuję władze, że jestem na urlopie, więc chwilowo żadnych zbrodni nie popełniam. Urlopie, podkreślam, nie emeryturze.”

wb

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AntyKaczor
AntyKaczor
26 lipca 2020 10:19

Być może zwierzchnicy Pani Beaty jako kryterium jakości i zaangażowania w pracy przyjęli ilość wpisów na Twitterze. Jaki pryncypał takie kryteria. I pracownik. Wy się Towarzyszko do normalnej roboty nie nadajecie ale przynajmniej próbujcie być pomocna dla naszej sprawy. No to jest pomocna.

HerodAntypis
HerodAntypis
26 lipca 2020 10:59

To jednak prymitywne babsko. W sposób najprostszy z możliwych choć z dużym opóźnieniem charakterystycznym dla ociężałych umysłowo odreagowuje schowanie kaczyńskiego przed wyborami. Po prostu zakleili wrzoda plastrem aby skóra nie wyglądała tak ohydnie,.a teraz prymitywny rewanżyk i poszukiwanie człowieka na urlopie. Prekatolskie oko za oko, ząb za ząb a teraz Tusk za zgreda!

Zbyszek
Zbyszek
26 lipca 2020 11:03

Jeszcze mogła zdjęcie Tuska z Jean Claudem Vandammem zamieścić. To jest tego typu kobieta,

Maciek123454321
Maciek123454321
26 lipca 2020 13:56

Zastanawiam się, po co ta ohydne babsko usiłuje jątrzyć? Nieudolna próba zalotów do Kurdupla, czy co?

Janina
Janina
26 lipca 2020 18:19

Od tego babochłopa nawet red. Mazurek z RMF FM się odciął w jednym z wywiadów. Wyjaśnił, że Mazurek ma ta osoba po mężu, a z rodu nazywa się Cieluch, więc niech nikt nie ma wątpliwości, że nie ma z nią żadnych powiązań. Inna sprawa, że pan Tusk to za wysokie progi intelektualne dla Mazurkowej, więc niech się lepiej trzyma swojej ligi, np. nadobnego Rycha.

Kundzia
Kundzia
27 lipca 2020 23:09

Mazurek ty do pięt nie doruwnujesz panu Donaldowi Tuskowi.Jesteś zbyt płytką nic nie znaczącą osobą bez twojego małego człowieczka jakim jest kaczyński.Przestan zabierac głos w przestrzeni publicznej bo to nie jest ani mądre ani śmieszne