Beata Mazurek sugeruje, że Wałęsa zlecił morderstwo na Facebooku

Mazurek odpowiada na propozycję Trzaskowskiego w sprawie debaty

Lech Wałęsa odniósł się na Facebooku do ostatnich wydarzeń w krajowej polityce. Napisał: „Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i ich kumplami. Zawsze uważałem, że prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia, niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji”.

 

Do wpisu prezydenta odniosła się europosłanka PiS, Beata Mazurek, która uważa, że jego wpis stanowił niejako… próbę zlecenia morderstwa!

Podżeganie do przestępstwa to zachowanie mafiozów. Ten haniebny wpis jest swoistym zleceniem na morderstwo. Nienawiść odbiera ludziom rozum. Wpis Wałęsy jest tego dobitnym przykładem” – skomentowała przedstawicielka prawicy.

 

Wałęsa od lat 90. uchodzi za przeciwnika Jarosława Kaczyńskiego i jego obozu. Prawicowcy nie pozostają mu dłużni i stale atakują go w mediach, zarzucając mu, że w czasach PRL był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Konflikt między Wałęsą a PiS-owcami rozgorzał szczególnie ostro po 2015 roku, kiedy władza w kraju wpadła w ręce narodowo-katolickiego ugrupowania.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
KimANAMariaDociekliwyZbigniew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszek
Leszek

W podtekście może jej chodzić o nadanie honorowego obywatelstwa Krasnika

Maciek123454321
Maciek123454321

Ojej, toto żyje jeszcze? Myślałem, że już cicho będzie siedzieć i liczyć tylko deszcz eurasów.

HerodAntypis
HerodAntypis

h.kaczyński tak się przeraził tego wpisu, że wynajmuje ochronę za miliony. mazurek – bzdurek szykuje podłoże do żądania zwrotu pieniędzy.

Zbigniew
Zbigniew

Stan umysłu tej ‚osobniczki’ jest na poziomie dziecka z piaskownicy

Maria
Maria

aż ???

Dociekliwy
Dociekliwy

Hmm, jak to powiedział kiedyś pewien pasztet „nie popieram ale rozumiem”

ANA
ANA

Tej stukniętej Mazurek, mózg przewrócił się, do góry nogami. To nie Wałęsa, a Ziobro z Kaczynskim zlecili CBA i Kaminskiemu eliminację Mecenasa Giertycha.

Kim
Kim

Pani Mazurek mogłaby wreszcie nas czymś zaskoczyć. Bo do bzdur, które mówi i pisze, wszyscy już chyba się przyzwyczaili.