Beata Szydło dołączy do Ziobry?

Beata Szydło dołączy do Ziobry?

Zapominamy o dość istotnej osobie w polskiej polityce, czyli o Beacie Szydło. Jeżeli Zjednoczona Prawica by się podzieliła…, to zastanawiałbym się, czy przypadkiem pani Beata Szydło nie dołączy do Zbigniewa Ziobry” – powiedział radiu Tok FM Andrzej Bobiński, dyrektor Polityki Insight.

 

Chwilowo w Zjednoczonej Prawicy trwa zawieszenie broni. Nie słychać o nowych sporach i pojawiają się opinie, że jednak uda się dotrwać do wyborów. Obserwatorzy nie mają jednak złudzeń, że jeszcze kiedykolwiek dojdzie do połączenia sił PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia.

Z większości badań wynika, że Polacy się średnio interesują polityką (…) i moment, w którym zaczynają się interesować, to właśnie okolice kampanii” – analizował Bobiński.  Solidarna Polska ma dość duży potencjał wyborczy. Ma też sporą ilość młodych i prężnych polityków, którzy dobrze wypadają w odbiorze swoich wyborców. Trudno to ocenić bez miarodajnych badań, ale można obstawiać, że otrzymają 10-15 % głosów.

 

Beata Szydło, obecnie odcięta od działań PiS, wciąż ma swój spory elektorat i dużą siłę przyciągania. Dołączając do Solidarnej Polski, wniosłaby tam duży zastrzyk nowej energii. „Zbigniew Ziobro jest wrogiem Mateusza Morawieckiego, a Mateusz Morawiecki jest wrogiem dla Beaty Szydło. A jak wiadomo, nic tak nie łączy jak wspólny wróg” – podsumowała rozmowę prowadząca wywiad redaktor Lewicka.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

/ep/

Źródło: TOK. Fm

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
8 maja 2021 18:40

Mize sobie dolaczac gdzie chce i moga sie dzielic jach chca, ale chocby obiecywali mi zlote gory, to i tak na nich nie zaglosuje. Nigdy!!!

Predator
Predator
9 maja 2021 12:57
Reply to  Agnieszka

Bo ich miejsce jest w więzieniu.