Beata Szydło zgorszona po uroczystościach w Pucku… Przestraszyła się czekającej ją odpowiedzialności?

Beata Szydło zgorszona po uroczystościach w Pucku… Przestraszyła się czekającej ją odpowiedzialności?

O tym, że prezydent Duda został wygwizdany w Pucku pisaliśmy w artykule „Duda wygwizdany w Pucku„. Zachowaniem KOD oburzyła się prawica, twierdząc, że to był zwyczajny hejt.

Tymczasem Barbara Nowacka – liderka „Inicjatywy Polskiej” napisała na Twitterze: „Zapowiedź rozliczenia prezydenta z niekonstytucyjnej działalności (a to był najczęściej wznoszony okrzyk w Pucku) to nie hejt. To informacja. Przyswójcie sobie, bo i Panią też odpowiedzialność czeka. Należy się!„. Post skierowany był bezpośrednio do byłej premier RP Beaty Szydło oburzonej nieprzyjaznym przyjęciem głowy państwa w Pucku.

Duda przed kościołem p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła odsłonił tablicę upamiętniającą setną rocznicę zaślubin Polski z morzem i wygłosił okolicznościowe przemówienie, skutecznie zakłócane przez głośną grupę aktywistów Komitetu Obrony Demokracji. Padały okrzyki „marionetka”, „będziesz siedział”, „Konstytucja”.

Media publiczne informowały natomiast, że nieznany uczestnik demonstracji miał używać obelżywych słów wobec głowy państwa.

Na dodatek nie przypadło im do gustu, iż po oficjalnej części uroczystości wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska – kandydatka KO na stanowisko prezydenta RP zatrzymała się przy grupie protestujących. Odpowiadała na ich pytania, wymieniała uściski dłoni, a także pozowała do zdjęć.

Nie do zniesienia okazało się to dla Beaty Szydło, która zgorszona tak skomentowała sytuację:
Marszałek Kidawa-Błońska musi odpowiedzieć na pytanie, czy wspieranie takich zachowań jak hejt na głowę państwa, prezydenta podczas uroczystości państwowych w Pucku i Wejherowie jest sposobem na jej kampanię wyborczą?

 

Dodatkowo byłą premier wsparł swoim wpisem Joachim Brudziński: „Nie wyobrażam sobie, aby nasz Prezydent kiedykolwiek zaakceptował takie zachowanie wymierzone przez jego zwolenników wobec Kidawy-Błońskiej. I to jest Jego i naszą siłą” – napisał na Twitterze obecny euro poseł PiS. Ten sam, który jeszcze całkiem niedawno na spółkę z Jarosławem Kaczyńskim wykrzykiwał obraźliwe inwektywy pod adresem liderów opozycji, wyzywając ich od komunistów i złodziei.

p

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
HalszkalenoMajasmętekMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fritz
Fritz

Bata wie że i jej się oberwie…

Maja
Maja

Oczywiście jak pisowskie tępaki darły się na spotkaniach opozycji, to wszystko było w porządku. Szydło jest osobą pozbawioną jakichkolwiek symptomów przyzwoitości.

erwinek
erwinek

„Nie wyobrażam sobie, aby nasz Prezydent – Joachimek sam przyznał że to jest ich prezydent a nie Prezydent Polski.Nawet pisowcowi czasem wymknie się słowo prawdy.

HerodAntypis
HerodAntypis

To dla pisiorów wyraźny sygnał, że trzeba wrócić do taktyki znanej z miesiecznic. Następne spotkania wyborcze należy organizować zza barierek i w gęstym towarzystwie pisbeków wychwytujacych i legitymujących protestujący gorszy sort. A TVP musi popracować nad separacją dźwięków, aby suweren nie słyszał, że ktokolwiek krytykuje pastucha. Najmniej miłe dla uszu jest z pewnością „będziesz siedział”, bo to dotyczy wielu dobrozmieńców

Marek
Marek

Beata Szydło zgorszona? Nie słyszałem żeby była zgorszona gdy prezes mówił o „gorszym sorcie, „elemencie animalnym” czy „komunistach i złodziejach” ! Nic nie słyszałem o zgorszeniu B. Szydło jak to prezes się darł z mównicy sejmowej o „mordach zdradzieckich”. Nie miała wstydu jak wciskała kit o „Polsce w ruinie” albo jak to twierdziła że”premie jej i jej ministrom się po prostu należały”. „Powiedzenie mówi „że punkt widzenia zależy od punku siedzenia” albo jk to pisła Sienkiewicz w „Pustyni i w puszczy”: „Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek……Dobry, to jak Kali zabrać komu krowy….” i tak mniej więcej… Czytaj więcej »

Jacek Doliński
Jacek Doliński

A jak zachowywały się PiSie chamy w kampanii wyborczej 2015 r. wobec kontrkandydata – urzędującego prezydenta Komorowskiego?

smętek
smętek

Tam rzeczywiście trolle i hejterzy zniszczyli Pana Prezydenta Komorowskiego.

Maciek123454321
Maciek123454321

Becia, a jak tam czerwony karczek? Odpuściło już?

Zwinka
Zwinka

Zgorszona Szydło. Szkoda że nie było pisiolskiego zgorszenia , kiedy za Donaldem Tuskiem jeździły kohorty kiboli, a na Powązkach na sam widok prezydenta Komorowskiego ryczał motłoch. Szkoda, że nie było zgorszenia, kiedy na stadionach
rozwijano ogromne banery z pogróżkami, „niezauważone” przez stadionową ochronę, ma się rozumieć. Pora się przyzwyczajać, proszę Szydła. Rzucony bumerang wraca i może przywalić w łeb. pozbawiając rzucającego przytomności.

Ryszard
Ryszard

„Premier B. Szydło musi odpowiedzieć na pytanie, czy wspieranie takich zachowań jak hejt na głowę państwa, prezydenta podczas uroczystości państwowych było sposobem na kampanię wyborczą A. Dudy w roku 2015?”

toja
toja

Czyli wg starej PiSio wrednej zasady,bluzgać to tylko mu a na nas nie wolno bo my to święte nietykalne wieprze.

Marek
Marek

„Nie wyobrażam sobie, aby nasz Prezydent kiedykolwiek zaakceptował takie zachowanie wymierzone przez jego zwolenników wobec Kidawy-Błońskiej”
A wobec Biedronia to już można? Czy też „prezydent” wypowiedział się jakoś o ataku kempy?
I do szydło to samo pytanie. Czy ataki kempy to wasz pomysł na kampanię?

smętek
smętek

Becia nie ma pojęcia who is hejt!

leno
leno

Jakie to babsko jest beznadziejne…

Halszka
Halszka

A już myśleli,że jednych zbałamucili, innych zastraszyli.P.Brudzinski,P.Szydlo ,prosze,prześledzić historię Polski.Tam zdobedziecie cenne informacje na temat zrywow wolnosciowych Polaków.Polacy nigdy nie poddawali się biernie niewoli.Pan Duda jest Waszym człowiekiem ” na” urzędzie prezydenckim( i nie chodzi mi o to,w odróżnieniu od Was,,że wywodzi się z Waszej partii).Osoba pełniąca tą funkcje,rażąco łamiące prawa obywateli,nie dotrzymujaca złożonej przysięgi,nie jest godna nazywać się prezydentem.Ponadto,P.Duda jeździ po kraju ,jako kandydat na prezydenta.,a nie Prezydent.Darujcie sobie tych załosnych wrzaskow.Wasi i tak za Wami pójdą,przeciwnicy widza,że coraz bardziej tracicie pewność siebie.