Będzie kara za koszulkę z napisem „Jarosław Kaczyński jest tchórzem”?

UWAGA! PiS, w sprawie Rzecznika Praw Dziecka, może zmienić zdanie

Koszulkę z taki właśnie napisem założyła posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus. Wystąpiła w niej podczas audycji w Radiu Zet. Przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki uważa, że narusza to powagę Sejmu i napisał skargę do sejmowej komisji etyki.

„W mojej ocenie zachowanie Pani poseł łamie wszystkie normy kulturowe i obyczajowe, a przede wszystkim łamie podstawowe zasady etyki poselskiej. Zachowanie Pani poseł jest karygodne i powinno spotkać się ze stanowczym sprzeciwem Komisji Etyki Poselskiej” – czytamy w piśmie, które Terlecki skierował do komisji.

Joanna Scheuring-Wielgus uważa, że napis na koszulce był zasadny. – „To jest prawda. To stwierdzenie faktu. Osoba, która za kimś się ukrywa, przyjmuje postawę tchórza. Samo uzasadnienie jest śmieszne, bo nie wiem, jaki związek ma napis na koszulce z powagą Sejmu” – powiedziała w rozmowie z onet.pl. Dodała, że powaga Sejmu została naruszona nie przez nią, a przez Jarosława Kaczyńskiego, który mówił o „kanaliach i zdradzieckich mordach”.

Posłanka Nowoczesnej odniosła się też do samego Terleckiego. – „Naganę chce mi dać osoba, która mówi do posłów „zjeżdżaj głupku” albo „ty pajacu”. Wydaje mi się, że takie słowa to znieważenie powagi Sejmu – to po pierwsze. Po drugie, ja jako posłanka, wyrażam swoją opinię, bo dla mnie każda osoba, która coś robi i nie bierze za to odpowiedzialności, jest po prostu tchórzem” – stwierdziła Scheuring-Wielgus.

bt

Źródło: onet.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
5 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
andaZgredzinkaPlus ujemnyMordazdradzieckaWitold Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pawko morozow
pawko morozow

Pisobolszewia, a zwłaszcza ten z „krzywym uśmiechem” (ksywka „Pies”) Jej nie odpuszczą. Pamiętam czasy jak karano o „obrażanie” Stalina!
Mamy powrót do przeszłości!

Maciek123454321
Maciek123454321

Proszę się nie dziwić zniszczonemu przez narkotyki „Psu” Terleckiemu. Przy takim nawale informacji, które musi biedak przetworzyć i zniekształcić, coś mu się poprzestawiało i przyznał w prokuraturze, ŻE SZYKOWANO ZAMACH STANU. Pewnie myślał, że prokuratura ukręci łeb sprawie, co też się stało. Aż tu nagle jak spod ziemi wyrósł sędzia Tuleya…. i się rypło.

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Najlepiej powinien sie zacpac do reszty.

Maciek123454321
Maciek123454321

Szkoda tylko, że Karaluch nie ćpa. Niestety stara prawda mówi, że Karaluchy żyją długo, są bardzo żywotne i żywią się byle czym. Robiono eksperymenty. Ciekawe, czy nasz naczelny Karaluch wyżyłby 2 tygodnie z lizania znaczka pocztowego?

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Ale i tak cos lyka. Przypomne, ze Hitler faszerowal sie narkotykami i lekami dzieki staraniom doktorow Karla Brandta (zostal powieszony w Norymberdze za zaplanowanie akcji T4 – usmiercania chorych psychicznie i niepelnosprawnych) oraz poznie przez Theo Morella (zmarl w ostracyzmie w 19747 roku). Jednak go faszeruja jakimis pigulami, juz wyglada jak schylkowy Brezniew, niedlugo beda go wozic jak kukle.

Aleksander
Aleksander

Ma rację.kaczyński to tchórz.O Terleckim nic pozytywnego napisać się nie da.

Zgredzinka
Zgredzinka

Nie tyle tchórz, co demon destrukcji.
Po prostu … człowiek ciężko zaburzony.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jeszcze małe post scriptum. Może ktoś powinien podpowiedzieć Sz. Totalnej, że jest taki portal pod nazwą „KODUJ24”? Czytam posty, sam je też piszę. Przecież tu jest kopalnia pomysłów dla opozycji, jak zagnać w kąt i ośmieszyć Jaśnie oświecony Pierwszy Sort. Od pewnego czasu postuluję, żeby opozycja zatrudniła co zdolniejszych kabareciarzy do pisania „haseł dnia”. PiS dostarcza mnóstwo materiału, garściami można czerpać. No i rzecz zasadnicza – panowie z PO, Nowoczesnej i PSL – przestańcie się zachowywać, jakbyście połknęli kij. Luz, uśmiech i… szpila w PiSiorów. Następnego dnia kolejna szpila.. i znów szeroki uśmiech. Weźcie przykład z Giertycha. Wali jak w… Czytaj więcej »

Witold
Witold

A prezesowi wolno krzyczeć z sejmowej mównicy o kanaliach i zdradzieckich mordach ?

anda
anda

No właśnie w tym rzecz. Tak, jemu wolno. A nam wolno nosic wyłącznie koszulki z napisem „Jarosław Kaczyńsski jest odważny, mądry i piękny”.

Plus ujemny
Plus ujemny

W Krakowie dotąd można usłyszeć barwne opowieści z Psem w roli głównej.
Współczesne akcje to mały pikuś.