Będzie kolejny protest w stolicy

Będzie kolejny protest w stolicy

Obywatele RP deklarują: „Lipiec był miesiącem, który nas utwierdził w przekonaniu, że to, co robimy, jest słuszne”. W lipcu – przypomnijmy – przez Polskę przetoczyła się fala protestów. Sprzeciwiano się zmianom, jakie PiS chciał wprowadzić w sądownictwie. Udział wzięło w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Dlatego teraz Obywatele RP zapraszają do dalszej aktywności i do udziału w „kontrmiesięcznicy”, w czwartek 10 sierpnia – na plac Zamkowy o godz. 19.00. Z białymi różami.

Przypomnijmy: od ponad roku Obywatele RP organizują „kontrmiesięcznicę” 10. dnia każdego miesiąca. Jak przyznają, w ten sposób protestują przeciwko graniu tragedią narodową i trumnami, przeciw obecnej sytuacji politycznej.

Działacze Obywateli RP uprzedzają, że nie wiedzą jeszcze, jak dokładnie będzie przebiegał protest. „Czy będziemy blokować, czy może znów zostawimy PiS sam, a może jeszcze coś innego” – czytamy na portalu wawalove.pl. Natomiast deklarują pomoc dla każdego uczestnika „kontrmiesięcznicy”. „Niezależnie od tego, jak potoczą się sprawy, ile policja będzie prowadziła postępowań – my nikogo nie zostawimy, każdy, kogo dotknie aparat przymusu państwowego, otrzyma od nas pomoc”.
(Źródło: wawalove.pl)

mpm
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JozinPolka gorszego sortuAlkaTedStanisław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stanisław
Stanisław

Najlepiej nas…cie Kaczyńskiemu na wycieraczkę. To będzie szczyt możliwości „obywateli”.

Alka
Alka

Stasiu,moze daj sobie spokoj?Tu jeszcze zaden troll nic nie zarobil,bo z regoly was ignorujemy.Chyba ze ty tak w komunistycznym czynie spolecznym?Wasze minusowanie tez nie robi na nas wrazenia.Minusujcie sobie do woli,tyle wam pozostalo.

Jozin
Jozin

Popraw błędy ortograficzne

Stanisław
Stanisław

To jest realna ocena możliwości „UB-wateli”. Nie można to zrobić swoich manifestacji, tylko przeszkadzać innym? Mentalność dzikiej świni skrzyżowanej z potrzebą męczeństwa-, ach żeby tak któryś policjant uderzył…za wolność Panie wybili… jeden z trzech pozostałych zębów szefa….jakie piękne zdjęcia by w świat poszły. W grudniu jeden pajac udawał nieboszczyka i jaką sławę mołojecką zyskał. A tu nic. Policja wynosi ostrożnie, jak zgniłe jajka. Swoją drogą współczuję chłopakom.

Ted
Ted

„Najlepiej nas…cie …” – takie akcje zostawiamy przedstawicielom władzy.
Może pani poseł, profesor prawa, wzór kultury i ogłady, zgłosiłaby się na ochotnika ? 🙂

Ted
Ted

Trzeba zrejestrowac kontrmiesiecznice jako zgromadzenie CYKLICZNE.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Proponuję rozstawić te parkany na stałe, bo montowanie i rozbieranie tego co miesiąc na pewno więcej kosztuje. Wątpię, żeby odnośne służby robiły to w czynie społecznym. Trakt Królewski zyska kolejną atrakcję i turyści będą tłumnie zjeżdżać z całego świata, żeby podziwiać „Mur Warszawski”, skoro Berlińskiego już nie ma.

Jozin
Jozin

Puknijcie się w te wasze puste łby