Będzie pozew przeciw Michalkiewiczowi za jego obrzydliwą wypowiedź

Syn publicysty Radia Maryja przeprasza za skandaliczne słowa ojca

Pełnomocnik Katarzyny, ofiary księdza pedofila, która otrzyma milion złotych zadośćuczynienia i dożywotnią rentę, zamierza złożyć w jej imieniu pozew przeciw Stanisławowi Michalkiewiczowi. O jego skandalicznej wypowiedzi dotyczącej Katarzyny pisaliśmy w artykule „Żadne k**** nie są tak wynagradzane na całym świecie – przerażająca opinia publicysty Radia Maryja”.

Oburzenia nie kryje pełnomocnik Katarzyny. – „Tego nie da się w kulturalny sposób skomentować. Wyrządził jej wielką dodatkową krzywdę. Z uwagi na zobowiązanie do zachowania szczegółów sprawy swojej klientki w tajemnicy nie chce się wypowiadać na temat pozwu przeciwko Michalkiewiczowi” – powiedział wp.pl Jarosław Głuchowski.

24-letnia dziś kobieta jest pod opieką fundacji „Nie lękajcie się”. – „Płakała jak to czytała. Na pewno wystąpi na drogę sądową przeciwko tej osobie, ale musi trochę odreagować proces, który dopiero co się zakończył. Przeszła bardzo, bardzo dużo i naprawdę potrzebuje spokoju. Jej życie zostało złamane i będzie się z tym zmagać do końca życia” – stwierdził szef fundacji Marek Lisiński w rozmowie z wp.pl.

bt

Źródło: wp.pl

Wesprzyj wolne media

21
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
ZbyszekbartMarekAnonPolskiPepik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lech
Lech

Powinna wystapic o milion odszkodowania i dozywotnia rente

Anon
Anon

Tylko, że wypowiedź redaktora nie była o niej

Zwinka
Zwinka

I kogo bronisz, Anusie, ups, Anonie.

Anon
Anon

Rozumiem, że moderacja dopuszcza tego typu słownictwo? Cóż Zwinko popisałaś się jedynie prostactwem

bart
bart

Redaktora??? Przecież to jakiś nurkoszambiarz jest.

Waldemar
Waldemar

Co myślę o Michalkiewiczu, napisałem wczesniej i nie chcę się powtarzać. Ciekawi mnie tylko stanowisko toruńskiego imperium i jego szefa. Dalej Michalkiewicz będzie jednym z „katolickich głosów w twoim domu”?

Zwinka
Zwinka

Imperium Rydzyka może wzruszyć tylko trzęsienie ziemi i to w skali powyżej 7 stopni. W najbliższym czasie spodziewam się modłów za Michalkiewicza Wyklętego.

Anon
Anon

Będzie bo nie powiedział nic przeciwko tamtej kobiecie

Waldemar
Waldemar

No cóż, w takim razie zostawiam Panu słuchanie wspomnianego radia, jesli faktycznie widzi Pan tam miejsce dla podobnego zbydlęcenia.

Anon
Anon

Innym wypowiedziom S. Michalkiewicza pewnie można wiele zarzucić ale nie w tym przypadku

Rafał
Rafał

Jeśli ZERROWY sąd uznał, że kopanie kobiet przez nazioli to tylko wyraz niezadowolenia, to jak można oczekiwać, że teraz uzna winę Michalkiewicza? Przecież mamy wolność słowa (dla wybranych).

shaq
shaq

Owszem, ta napuchnięte michalkiewiczowa gęba, z której wyciekają plugastwa, nie powinna być wzywana do sądu. Za dużo osób może nie opanować odruchu wymiotnego.

Marek
Marek

Sąd niczego takiego nie uznał. Sprawa przed sąd nigdy nie trafiła bo pani PROKURATOR uznała to co napisałeś i zamiotła sprawę, nawet nie zaczynając śledztwa. Myśl wiec jest oparta na błędnych przesłankach. Ale obawy co do sprawiedliwości w sądzie podzielam, ponieważ już zauważam sędziów poddających się strachowi i jeśli sprawa trafi do takiego sędziego to pewnie znajdzie powód by ją umorzyć. Kto zastrasza sędziów to wiadomo ale dla porządku wspomnę – PiS z ministrem Ziobro na czele.

kurdewmorde
kurdewmorde

„Mam też nadzieję, że tego pana już nie zobaczymy w poważnych mediach.” On jest publicytą radia Maryja,więc to chyba automatycznie wyklucza go z poważnych mediów.Poważnie to on ma tylko zryty beret.

Anon
Anon

Ktoś tu komuś zazdrości oczytania i erudycji XD

Zwinka
Zwinka

Wszyscy usychamy z zazdrości.

bart
bart

Wiesz, Anon, idź się anonizować gdzieś na forum gazety polskiej albo sieci. Nie pasujesz tu.

Anon
Anon

Proszę cóż za błyskotliwa riposta… popisałeś się jedynie prostactwem mister bart

Zbyszek
Zbyszek

Jak tam twój Matczak na premiera?

PolskiPepik
PolskiPepik

Michalkiewicz przegra w sądzie, zostanie mu zasądzone xxx na WOŚP, zapłaci po czym łojciec zarządzi zbiórkę na „męczenników” za wiarę albo wykona telefon do Jarkacza…Czyli i tak się na to złożymy. Oni wynaleźli perpetuum mobile…

Zwinka
Zwinka

Prawda z tym perpetuum mobile. A wydawało się, że to fizycznie niewykonalne. Ale DALI RADĘ.