Różowe berety są wśród nas

To jest galeria beretów, których Polskiemu Radiu nie udało się zniszczyć. Nie udało się, bo albo ich właściciele zakupili je w dobrych czasach, czyli przed pisowską zmianą, albo zdobyli je na którejś z plenerowych imprez radiowej Trójki, organizowanej również przed tą samą zmianą. Dla wielu pozostały symbolem ukochanej stacji.

Niestety, kto nie zdążył o beret zawalczyć do 2016 roku, będzie miał trudności z jego zdobyciem. Chyba, że uda mu się to już kultowe nakrycie głowy, wylicytować na naszej aukcji.

W naszej galerii są zdjęcia osób, które albo radośnie spacerują w różowym trójkowym berecie, albo chętnie w nim pozują do fotografii portretowej. Każdy, komu udało się przechować różowy beret z antenką przez 4 lata, może znaleźć się w naszej galerii. Wystarczy zrobić sobie lub komuś bliskiemu zdjęcie w trójkowym berecie i wysłać do nas na adres: redakcja@koduj24.pl.

Jeśli pisowscy prezesi myśleli, że wystarczy zutylizować 6000 beretów przechowywanych w magazynach Polskiego Radia, następnie wmówić ludziom, że berety po trzech latach „aresztowania” są niezdatne do użytku i że wszyscy o nich zapomną, to się pomylili.

Zawsze się znajdzie ktoś, kto ma beret!

I proszę tu zaglądać, tu też się może on znaleźć: https://www.facebook.com/groups/koduj24/.

  •  
  •  
  •  

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WojciechJoasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Joasia
Joasia

Brawo! Przetrzymamy te głupoty. Czy można kupić od Trójki taki beret?

Wojciech
Wojciech

Jak , ktoś napisał w Internecie – Włączam Trójkę i słucham Radio Maryja . I żal minionych lat i przyzwyczajenia.