Bielan uważa, że za upublicznieniem prywatnych rozmów o tzw. willi Kwaśniewskich stał… „ważny interes państwa”!

Bielan: "(..) Jarosław Kaczyński nie chciał zbyt długo stać na dworze, udał się w cieplejsze miejsce”

„Coś niesamowitego! Pan Bielan mówi, że upubliczniono prywatne rozmowy człowieka, który nawet nie został przesłuchany, bo… taki był interes państwa! To się nie mieści w głowie i to oznacza, że może to spotkać każdego z nas!!!” – skomentowała internautka wypowiedź Adama Bielana.

 

Europoseł PiS i rzecznik sztabu Andrzeja Dudy został zapytany w „Kropce nad i”, dlaczego CBA upubliczniło nagrania prywatnych rozmów telefonicznych w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich. – Stał za tym ważny interes państwowy. Ta sprawa była szeroko dyskutowana w mediach” – powiedział Bielan.

„Dla nich państwo to folwark Kaczyńskiego”; – „…aleeeee Bielan popłynął u Olejnik. Tak się zawsze pilnuje, taki wygadany, a właśnie powiedział, że prywatne rozmowy wolnych obywateli, jakimi są Państwo Kwaśniewscy, zostały upublicznione, żeby bronić interes państwa – GRA-TU-LU-JĘ”; – „Czy to ten sam interes państwa, któremu może szkodzić wolność słowa?” – komentowali internauci.

 

Zwracali też uwagę na wyraźnie widoczne zdenerwowanie rzecznika sztabu Dudy podczas programu: – „No bo on jest w ciężkiej sytuacji, Becia jest obrażona na wszystkich, gryzoń w czerwonym zdyskredytowany. Sam został na froncie, bo reszta się zastanawia, co na nich ma Banaś lub część służb nieprzychylnych władzy”; – „Jeżeli Bielan, jeden z lepszych (kiedyś) spin doktorów Pisokomuny ,,traci nerwy”… Ho, ho cieniutko towarzysze, cieniutko”. 

A sam Aleksander Kwaśniewski kilka dni temu przypomniał, że ani on, ani jego żona nie zostali nawet przesłuchani w tej sprawie. Jego zdaniem decyzja o upublicznieniu nagrań z podsłuchanych rozmów „była gwałtem na prawach obywatelskich i na polskiej demokracji”.

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariush
Mariush
27 lutego 2020 07:54

Ważny interes publiczny/ narodowy, to on wymaga upublicznienia rozmowy K2K z kwietnia 2010. Czyli Kaczyński z Kaczyńskim w samolocie. Inne nie są takie ważne .

HerodAntypis
HerodAntypis
27 lutego 2020 08:36

Suweren czy wola suwerena zużyła się. Teraz na tapet pisowcy wrzucili interes państwa. Kobieta o nazwisku jak ruskie imię też używa tego zwrotu, zaraz wszyscy pisogłowi będą tak mówić. Wszyscy mają myśleć że chodzi o państwo polskie, ale tu chodzi o państwo ziobrów, szydłów, morawieckich itp. Ma też chodzić o państwo kaczyńskich, ale samotny kołek z kotkiem nie stanowi państwa. Związki partnerskie z kotem nie są w Polsce legalne.

Zbigniew
Zbigniew
27 lutego 2020 11:32

Panie Bielan a może chodziło o obronę już skompromitowanych pana kolegów, którzy dali d… y. Jest pan śmieszny jak cała pana formacja. Jednocześnie się zastanawiam czy rozumie pan co to znaczy „ważny interes państwa”.

Jerzy
Jerzy
27 lutego 2020 15:09

Panie Bielan. Żałosnym jest to, że robisz Pan z siebie idiotę na zamówienie posła z Nowogrodzkiej. Jak nisko trzeba upaść, aby się tak zeszmacić. Nie wierzę, że pan to sam wymyślił.

Stanisław
Stanisław
27 lutego 2020 15:40

Największy, za przeproszeniem, kręt spośród spin-doktorów PiS.